COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Birecik Bağlarbaşı Mahallesinde 246 m2 Köy İçi Arsa

Şirketten 246m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 8493
Metre Kare 246m2
Ada 0
Parsel 1632
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şanlıurfa ili, Birecik İlçesi, Bağlarbaşı Mahallesi 0 ada 1632 parsel

Açıklama

Ulaşım: : Söz konusu gayrimenkule ulaşmak için Şanlıurfa ili Birecik ilçesi merkezinden Gaziantep – Şanlıurfa Yolu üzerinde kuzeydoğu yönünde yaklaşık 3.6 km ilerlendikten sonra kuzey yönünde bulunan Adana-Şanlıurfa Otoyolu Bağlantısı üzerinden kuzeydoğu istikametinde 2.5 km devam edilir. Buradan sola dönülerek Şanlıurfa-Halfeti yoluna çıkılır. Yaklaşık 8 km kuzeybatı yönünde ilerlendikten sonra sola Bağlarbaşı Köyü yoluna dönülür. Buradan ~650 m ilerledikten sonra güney yönünde ~25 m ilerlenildiğinde söz konusu gayrimenkul bulunulan noktanın sağ tarafında (ara parselde) yer almaktadır. Gayrimenkulün yer aldığı Bağlarbaşı Mahalle(Köy) merkezine ve konu gayrimenkulün yer aldığı bölgeye ulaşım özel araçlarla ile sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde; okul, cami, market bulunmaktadır. 

Özellikler: 0 Ada, 1632 Parsel, 246 m2 yüzölçüme sahip ‘Avlulu Kerpiç Ev’ vasıflı taşınmaz yerinde yapılan incelemelere göre kerpiç evin yıkılmış olduğu ve bahçe olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. Dışarıdan değerleme yapıldığından bahçenin özellikleri tespit edilememiştir. Konu taşınmaz ara parselde yer almaktadır. Konu taşınmazın yer tespiti Birecik Kadastro Müdürlüğünde bulunan görevlilerce eski kadastro paftasından gösterilen ve tarif edilen konum incelenerek tespit edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, yapılaşma düşük seviyededir. Bölgedeki yapılar genellikle tek katlı olup konut amaçlı olarak kullanılmaktadır. Taşınmaza özel araçlar ile ulaşım mümkün olabilmektedir. 

Not:  Konu gayrimenkulün imar planı dışında kaldığı, belediyeden alınan şifahi bilgiye göre belediyeden izin alınması halinde ruhsatsız olarak tek katlı yapı için izin verilebileceği bilgisi alınmıştır.  Taşınmazın tapu niteliği  ‘Avlulu Kerpiç Ev’ olup mevcutta ev bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.