COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Tekkeköy Çay Mahallesi'nde Natamam 75m2 Daire

Bankadan 1 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14531
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 250
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 31/12/2007
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ÇAY Mah. 2054 Sok. No: 4 / 2 MERKEZ­MERKEZ / TEKKEKÖY / SAMSUN

Açıklama

Ulaşımı kolay mevkide, 10 adet daireden oluşan 6 katlı binada, inşaatı %76 tamamlanmışlık seviyesinde, 75 m2 GİRİŞ KAT SIFIR DAİRE

Özellikler: 21/240 arsa paylı zemin katta yer alan 2 bağımsız bölüm numaralı ‘’Mesken’’ vasıflı taşınmaz zemin kattaki bina girişine göre sol cephede konumlu olup kuzey cephelidir. Onaylı mimari projesine göre brüt 75 m2 kapalı kullanım alanına sahip olup salon, mutfak, yatak odası, banyo, tuvalet + lavabo, antre ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bağımsız bölüm bazında meskenin kat ve kattaki konum olarak mimari projesiyle uyumlu olduğu ancak kullanım alanı olarak bazı proje hilaflarının bulunduğu tespit edilmiştir. Enerji odasının mesken hacmine dahil edilerek tuvalet olarak kullanıldığı ve mimari projesinde çizilen tuvalet alanının bir kısmının antre anına dahil edildiği tespit edilmiştir. Havalandırma boşluğunun mesken iç hacmine doğru ötelendiği ve mimari projesinde belirlenmiş olan havalandırma alanının banyo alanına dahil edildiği saptanmıştır. Mimari projesine göre mutfak olarak belirlenen alanın yatak odası hacmine doğru büyütülerek yatak odası olarak kullanıldığı ve balkon hacminin iptal edilerek salon hacmine balkon inşa edildiği tespit edilmiştir. Salon hacminin ise 1 nolu bb mesken hacmine doğru yaklaşık 7 m2 büyütüldüğü tespit edilmiştir. 

Ana taşınmaz %76 inşaat seviyeli olup  taşınmazın dış ve iç kapıları henüz monte edilmemiştir. Kuru hacim zeminleri şap seviyesinde olup ıslak hacim zeminleri seramik kaplamadır. Kuru hacim duvarları sıvalı, ıslak hacim duvarları seramik kaplamadır. Pencereler ve balkon kapısı pvc çift camdır. Balkon zeminleri seramik kaplı, duvarları mantolama üzeri boyalıdır. Mutfak hacminde hazır mutfak dolapları ve granit tezgah henüz mevcut değildir. Banyo hacminde duş kabini, lavabo ve klozet bulunmamaktadır. Mesken ısıtma sistemi doğalgaz kombi ile sağlanması planlanmaktadır.

Bina girişi projesinde ve mahallinde, zemin kat seviyesinden, kuzey cepheden, 19. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaz %76 inşaat seviyeli olup ana gayrimenkulün kuzey cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır, ancak batı cephesi sıvasız durumdadır. Bina giriş zeminleri, kat sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplama, duvarlar sıvalıdır. Taşınmaz ısıtma sistemi doğalgaz kombi ile sağlanması planlanmakta olup henüz radyatörler takılı değildir. Yapıda 1 adet asansör bulunmakta olup henüz monte edilmemiştir.

Ulaşım: Samsun ili, İlkadım ilçesi, Çay Mahallesi, 2054. Sokak, No: 4 adresinde bulunan apartmanın zemin katında konumlu 2 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmazdır. (Tapuda Tekkeköy Mahallesinde kayıtlıdır.) Taşınmaza ulaşım Atatürk Bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Bulvar üzerinde doğu yönünde ilerlerken bulvarı sağ koldan dik kesen Samsun Bulvarı istikametine dönüş yapılır. Bulvar üzerinde yaklaşık 2 kilometre devam edildikten sonra sağ taraftaki Hüdai Mahmut Efendi Sokak üzerine yaklaşık 60 metre ilerlenir ve sokağı sağ koldan dik kesen 19. Sokak istikametine dönüş yapılır. Bu sokak üzerinde yaklaşık 30 metre devam edildiğinde söz konusu taşınmaz gidiş yönümüze göre sağ tarafta kalmaktadır. Belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Not: 31.12.2007 tarih, 45­10 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda Tekkeköy Mahallesi'nde kayıtlıdır. Ruhsat geçerlilik süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.