1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Samsun Tekkeköy 19 Mayıs Mahallesi'nde 3+1 150 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17112
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 244
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

19 Mayıs Mah. Çilingir Sok. No:1 K:3 D:10 Tekkeköy/Samsun

Açıklama

Özellikler: Mesken vasıflı, 20 nolu bağımsız bölüm, binanın 3. katında, yapı girişine göre sola arka cephede, Şeyh Zeynettin Caddesi cephe hattına göre sol on tarafta yer almaktadır. Taşınmaz İki cepheli olup ön (bati) cephede Şeyh Zeynettin Caddesi yönüne, sol yan (kuzey) cephede komşu parsel yönüne bakmaktadır. Onaylı mimar projesine göre; antre, hol, mutfak, 3 adet oda, banyo, lav., wc, duş ve 3 adet balkon mahallerinden oluşmakta olup 150 m2 alana sahiptir. Taşınmaz doğalgaz yakıtı kat kalorifer sistemi kombi ile ısıtılmaktadır.

Taşınmazın içerisinde bulunduğu ana gayrimenkul, 1299,97m2 arsa üzerinde, 3/8 yapı sınıfında, ayrık nizam olarak İnşa edilmiş binadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina onaylı projesine göre, 1 bodrum kat + zemin kat + 9 normal kat + çatı kattan oluşmaktadır. Bina ön (batı) cephede Şeyh Zeynettin Caddesi yönüne, sağ yan (güney) cephede Çilingir Sokak yönüne, diğer cephelerde komşu parseller yönüne bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre yapı girişi güney cepheden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Yapının dış yüzeyleri sıva üzeri diş cephe boyası ile kaplıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama, balkon korkulukları demir doğramadır. Ana yapıda 2 adet asansör ve yangın merdivenleri bulunmaktadır. Bina orta yapısal özelliklerde İnşa edilmiştir. Mimari projesine göre yapının 1. bodrum katında sığınak, kapıcı dairesi ile odunluklar, zemin katında 9 adet dükkan, 2 adet büro ile bina girişi, diğer normal katların her birinde 4 er adet mesken bulunmakta olup ana yapı toplam 47 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. 9. normal katında yer alan meskenler dubleks niteliklidir. 

Ulaşım: Konu mesken nitelikli taşınmaz, Samsun , Tekkeköy ilçesi, 19 Mayıs Mahallesi, Çilingir Sokak, Çilingir Sitesi No:1/20 posta adresinde yer almaktadır. Ulaşım Tekkeköy ilçe merkezinden Şeyh Zeynettin Caddesi üzerinde Samsun - Ordu karayolu (Atatürk Bulvarı) İstikametinde ilerlenirken sağa Çilingir Sokak yönüne dönülerek konu taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkule ulaşım sağlanmaktadır. Ana gayrimenkul Şeyh Zeynettin Caddesi ile Çilingir Sokak kesişimi köşe parsel üzerinde yer almakta olup, Atatürk Bulvarına 200m, Hacı Ali Ekinci Bulvarına 200m mesafededir. Taşınmaz merkezi konumlu yerleşim alanlarından olan 19 Mayıs Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Söz konusu malik sosyal donatı alanlarına yakın konumda yer almakta olup, ulaşım İmkânlarının kolay olduğu, betonarme tarzı yapılaşmaların bulunduğu bir bölgede yer almaktadır. Bölgenin konut ağırlıklı olarak gelişmektedir. Altyapı hizmetlerinden eksiksiz faydalanmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı %70 civarındadır. Taşınmazın yakın çevresinde Tekkeköy Belediyesi, Yaşar Doğu Spor Salonu, Gençlik Merkezi, Atatürk Orta Okulu bulunmakta olup bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile mümkündür. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.