1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Samsun Tekkeköy Çırakman Mahallesi'nde Ticari İmarlı Arsa

Sahibinden 795m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17573
Metre Kare 795m2
Ada 141
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çırakman Köyü 141 ada 12 parsel Tekkeköy/Samsun

Uzman Görüşü

Taşınmazın 795 m2 alana sahip olması, kadastral yola cephesinin olması, ilçe merkezine ve şehir merkezine yakın olması, ulaşımın kolay olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellik: 141 ada 12 parselde yer alan taşınmaz 795 m2 alanlı olup arsa vasıflıdır. Yola terki yapıldıktan sonra kalan parsel, 625 m2'dir.

Ulaşım: Çırakman Köyü 141 ada 12 parsel Tekkeköy/Samsun adresinde konumludur. İlçe merkezine 3 km ve şehir merkezine 11 km mesafededir.

Not: Taşınmazın yola terki vardır, terk yapıldıktan sonra 450 m2 oturum  alanlı, 4 katlı Ticari imarlı arsadır. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Güncel durumu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.