COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Bafra'da 64 m² Dükkan

Bankadan 123m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14763
Metre Kare 123m2
Ada 44
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 25
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 24/08/1994
Bağımsız Bölüm 7
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Büyükcami Mahallesi, Tahirağa Sokak, Yaşa Apartmanı, No:14 /A-B No:7 BAFRA/SAMSUN

Açıklama

Konağı, Belediye, Bafra Müzesi kısa mesafede, Şehir merkezine yakın konumda, ulaşımı kolay, köşebaşı binada,dış cephesi alüminyum doğrama cam, 123 m2 dükkan

Özellikler : 7 nolu taşınmaz onaylın mimari projesine göre zemin katta bina girişine göre sağ yan tarafta konumlu 64 m² alana sahip Aynaoğlu Sokak'a yaklaşık 7,7 m cephesi, yaklaşık 10,80 m derinliği bulunmaktadır. Taşınmazın mevcut durumda zemin katı 83 m², bodrum katı 40 m² olmak üzere toplam 123 m² alana sahiptir. Konu taşınmazın camekanları alüminyum doğrama, zeminleri laminant parke kaplı, duvarları saten boyalı, tavalar asma tavan spot aydınlatma, wc zemin ve duvarları seramik kaplı, iç kapılar PVC doğrama olup taşınmaz soba ile ısıtılmaktadır.

Ana gayrimenkul, 156 m2 yüzölçümüne sahip 44 ada, 5 parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, bitişik nizamda, 3/B yapı sınıfında, bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Kat irtifakına esas mimari projesine göre taşınmaz bodrum katta; odunluklar, zemin katta; bina girişi, 3 adet dükkan ve 4 normal katın her bir katında 1 adet mesken olmak üzere toplamda 7 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Tahirağa Sokağa göre ön cepheden, zemin kat seviyesinden, batı cephesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama olup kat sahanlığı görülememiştir.

Ulaşım : Taşınmaz, Samsun ili, Bafra ilçesi, Büyükcami Mahallesi, Şht. Kamil Kitapçı Sokak, No:12/A, Zemin Kat, Dükkan No: 7 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için ilçenin bilinen arterlerinden olan Bafra Belediyesi’nin bulunduğu Hükümet Caddesi üzerinden doğu yönde 50 metre gidilir ve Tahirağa Sokağa dönülür, kuzey yönde 135 metre gidilir ve ana taşınmaz Şht.Kamil Kitapçı Sokak ile Tahirağa Sokağın kesişiminde konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge eski yerleşim alanlarından olup, tercih edilen bölgede yer almaktadır. Çevrede taşınmaza benzer özelliklere sahip 5­6 katlı mesken vasıflı yapılar yoğunluktadır. Zemin katları dükkân, normal katları mesken tarzında yapılaşma gelişmiştir. Ulaşım, toplu taşıma araçlarıyla kentin diğer bölgelerine sağlanabilmektedir. Ticari potansiyel bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Ticari hareketlilik düşük seviyededir. Bölge belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Yakın çevresinde, Ptt Bafra Şubesi, Bafra Belediyesi, Gazi İlkokulu yer almaktadır.

Not: 24/08/1994 tarihli yapı ruhsatı ve 11/12/1995 tarihli kat ilavesi ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.