COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Bafra Çilhane Mahallesi'nde 3+1 141 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 141m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15272
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 141m2
Ada 17
Parsel 25
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 21/04/1995
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Samsun ili, Bafra ilçesi, Çilhane Mahallesi, Şehit Ayhan Kalkan Caddesi, Apt. No: 1, Beşyol Apartmanı, Kat: 4. Daire:7

Açıklama

 Orta ve üst gelir grubuna hitap eden bölgede, Çilhane Cami, Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi'ne yakın konumda, 3 oda salon Brüt 141.00 m2 ARA KAT KÖŞE DAİRE

 Özellikler: 7 nolu bağımsız bölüm onaylı projesinde 4.normal katta yer almakta olup, bina girişine göre solda konumludur. Projesinde göre, salon, mutfak, 3 oda, antre, hol, banyo, wc ve 3 balkon olmak üzere 141 m2 brüt alanlıdır.Onaylı mimari projesinde ve mevcut durumda bina girişi zemin kattan, doğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir kapıdır. Bina dış cephesi sıva üstü dış cephe boyalıdır. Isıtma sistemi doğalgaz kombidir.

 Ulaşım: Gayrimenkul Samsun ili, Bafra ilçesi, Çilhane Mahallesi, Şehit Ayhan Kalkan Caddesi, Apt. No: 1, Beşyol Apartmanı, Kat: 4. Daire:7 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için Samsun, Sinop ana yolu üzerinden Sinop istikametine ilerlenirken, Bafra Otogarını geçtikten yaklaşık 2 km sonra sağa Alaçam Caddesi istikametine dönülür. Değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu ana taşınmaz yaklaşık 1100 m ilerde sol kolda konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde, Çilhane Cami, Altınkaya Anadolu Lisesi, Kapalı Pazar Yeri, Bafra Belediyesi, Merkez İlkokulu, Gazi İlkokulu bulunmaktadır. Ulaşım araçlarına ve yollarına ulaşabilir bir konumda bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge alt ve orta gelir düzeyince tercih edilmektedir. Bölgede yer alan binalar çoğunlukla, zemin katlar iş yeri, normal katlar konut amaçlı kullanılmaktadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. 

 Not: 21.04.1995 tarih ve 95/61 nolu yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. ' 3402 Sayılı Kanunun Ek 1 inci maddesi uygulamasına tabidir. ' şerhi olup, kadastro çalışması yapılacaktır. Hali hazırdaki yapıyı etkilemez. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.