0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Süleymaniye Caddesi'nde 52 m2 Hisseli Dükkan

Şirketten 52m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18740
Metre Kare:
52m2
Ada:
870
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/2
Bina Yaşı:
38
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
10.12.1984
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mah. Süleymaniye Caddesi. No: 19A-Z1 Kocaali/SAKARYA

Uzman Görüşü

Taşınmazın cadde üzerinde konumlu olması,  yakın çevresinde Kocaali Merkez Camii ve Hürriyet İlkokulu bulunması ve ulaşım olanakları iyi olan bölgede orta gelir grubuna hitap etmesi avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler:  1 no.lu bağımsız bölüm; binanın zemin katında, bina girişine göre sol cephede konumludur. Taşınmaz projesine göre yaklaşık brüt 52 m2 alanına sahip olup, tek hacimlidir. Taşınmazın Süleymaniye Caddesine yaklaşık 5 m cephesi bulunmaktadır. Dükkanın 1/2 oranındaki hissesi satılıktır.

Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde; ayrık nizam yapı düzeninde, betonarme karkas yapı cinsinde zemin ve 3 normal katlı olmak üzere 4 katlı olarak inşa edilmiş bina bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan batı yönden sağlanmaktadır. Binanın zemin katında 2 adet dükkan, 1. ve her bir normal katında ikişer adet mesken olmak üzere 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı, bina girişi, kat sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplı, duvarları boyalıdır.

Gayrimenkulün yakın çevresinde Kocaali Merkez Camii ve Hürriyet İlkokulu bulunmaktadır. Ulaşım olanakları iyi olan bölgede orta gelir grubuna hitap eden 2 - 4 katlı konut amaçlı binalar yer almaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 10.12.1984 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda 0 ada 10828 parsel olarak belirtilen taşınmazın parsel bilgileri; 870 ada 17 parsel olarak değişmiştir.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.  

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.