1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sakarya Serdivan Kemalpaşa Mahallesi'nde 176 m2 2 Katlı Bina

Bankadan 6 176m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17913
Oda Sayısı 6
Metre Kare 176m2
Ada 150
Parsel 8
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 01.11.2005
Ruhsat Tarihi 22.07.2002
Arsa Yüzölçümü 282

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kemalpaşa Mahallesi 47.sokak No:22 Serdivan/Sakarya

Uzman Görüşü

İstiklal camii’ne yakın konumda ana arterlere yakın ve ulaşım olanakları iyi olan bölgede tam hisseli arsası üzerinde projesine göre toplam yaklaşık brüt 176 metre² +10 metre² teras alanlı betonarme dubleks bina olması,iskanlı sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Betonarme Dubleks Bina ve arsası niteliğinde olan binadır. Parsel, dikdörtgene yakın şekilli olup, düz topoğrafyaya sahiptir. Parsele ulaşım güney cephesinde yer alan 47 Nolu Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Serdivan Belediyesinde yapılan araştırmalarda parsel üzerinde zemin+1 katlı ruhsatlı­ iskanlı yapı bulunduğu belirlenmiştir. İlgili yapıya ait Serdivan Belediyesince onaylı mimari projesi incelendiğinde ilgili yapının zemin katı; giriş holü,üst kata çıkış merdiveni, salon, mutfak, 1 adet oda şeklinde yaklaşık brüt 85 m2 alana, üst katı, hol, 4 adet oda, wc­-banyo ve 2 adet balkon şeklinde yaklaşık brüt 91 m2 alana sahip olup toplam brüt 176 m2 alana sahiptir. 10 m2 'de teras alanı vardır, teras alanı ile birlikte 186 m2 kullanım alanı vardır. 

Ulaşım: Sakarya İli, Serdivan İlçesi, Kemalpaşa Mahallesi, 47. Sokak No:22 (UAVT: 2300532583 ) adresinde kain, tapuda Sakarya İli, Serdivan İlçesi, Pabuççular Mahallesi, 150 Ada 8 parsel üzerinde yer alan betonarme dubleks bina ve arsası niteliğinde olan taşınmazdır. Ulaşım tarifi; Serdivan İlçesinin nirengi noktalarından biri konumunda olan, Belediye Caddesi, Bağlar Caddesi, Karadere Sokağın kesiştiği kavşak noktasından Belediye Caddesine çıkılarak yol takibi 525 metre ilerlendiğinde sağ tarafta Meşe Sokak belirir. Beliren Meşe Sokak istikametine doğru sağa dönülüp 225 metre ilerlendiğinde konu mülk karşı tarafta yer almaktadır. Mülk Serdivan Belediye Mezarlığa izdüşümü 175 metre uzaklıkta bulunmakta olup Bağlar Caddesine izdüşümü 500 metre uzaklıktadır. Yakın çevresinde genel olarak yapılaşma deprem öncesi inşa edilmiş müstakil kullanımlı meskenler ile deprem sonrası inşa edilmiŞ 2­3 katlı yapılar bulunmaktadır. Bölgenin kamu istifadesinden yararlanması tam olup ulaşımı kolay şekilde sağlanmaktadır.

Not: 22.07.2002 tarih 05/10 nolu belge ile yeni yapı ruhsatı ve 01.11.2005 tarih 04/03 nolu belge ile yapı kullanma izin belgesi (iskanı)bulunmaktadır. Tapuda Serdivan Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı Betonarme Dubleks Bina ve arsası 'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.