Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Sakarya Sapanca Natura Flora Sitesinde Natamam Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 69m2

Özellikler

Tapu no 10872
Ada 0
Parsel 1208
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 3
Natamam Evet
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm H 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Sakarya İli, Sapanca İlçesi, Akçay Mahallesi, Yukarı Sokak, Natura Flora Sitesi, No:92 H/8

Sakarya Sapanca Natura Flora Sitesinde Natamam Dubleks Daire

Açıklama

Ulaşım: Sakarya İli, Sapanca İlçesi, Akçay Mahallesi, Yukarı Sokak, Natura Flora Sitesi, No:92 H/8 adresinde konumludur. Konu gayrimenkule ulaşım için, Sakarya Büyükşehir Otobüs Terminali önünden, Atatürk Caddesinden güney yönde 8km gidilerek sol koldan yukarı sokağa sapıldığında 700m ileride solda konumlu konu taşınmazın site girişine varılır. Gayrimenkulün bulunduğu bölgede çok seyrek konut yapılaşması olup geri kalan kısımların tarla alanları ve ormanlık alan olduğu gözlemlenmektedir. Alt-Orta gelir grubuna hitap eden bir yerleşim yeridir. Bölgede su ve elektrik haricinde altyapı bulunmamaktadır.

Özellikler: H/8 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz : Yapımı henüz tamamlanmamış olan taşınmazın inşası % 80 seviyededir. Tüm zeminleri şap seviyesinde, mutfakta dolaplar takılı değil, banyoda seramik ve fayans kaplamaları, iç ve dış kapı ve kapı kasaları, armatürler vs. imalat noksanları bulunmaktadır. Taşınmazın pencereleri PVC dir. : 1. katta bina girişine göre sağ kolda ve mimari projesine uygun olarak konumludur. 1. Kat+ Çatı katı olarak dubleks olarak planlanmış taşınmaz, mimari projesine ve mahalline göre 1. katında salon ve mutfak hacimlerinden oluşup 45 m2 kullanım alanlı, Çatı katında 2 oda, hol, duş hacimlerinden oluşup 24m2 kullanım alanlı olmak üzere toplamda 69m2 kullanım alanlıdır.

Taşınmazların konumlu olduğu Natura Flora sitesi 16.377,95m2 yüz ölçümlü arsası üzerinde, alfabetik olarak isimlendirilmiş 14 adet bitişik nizam inşa edilmiş bloktan oluşmaktadır. Parsel üzerindeki her blok B+Z+1+Ç katlarından oluşup, bodrum katlar ile zemin katlar, 1. katlar ile çatı katları dubleks olarak planlanmıştır. Parsel üzerinde toplam 112 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Her blok 8 adet bb'den oluşmaktadır. Blokların tamamı natamam durumda olup değerleme tarihinde herhangi bir çalışma olmadığı görülmüştür. Taşınmazların konumlu olduğu H Blok parselin batısında konumludur. Blok güneyden kuzeye 2.sırada batıdan doğuya ilk binada konumludur. Blok betonarme karkas yapı tarzında, Bodrum, Zemin, 1 normal kat ve çatı olmak üzere 3 katlı inşa edilmiştir. Projesinde Bodrum kat zemin katlar ile dubleks, 1 katlar ise çatı katları ile dubleks olarak planlanmıştır. H Blok girişi vaziyet planına uygun olarak zemin kattan ve güney den sağlanmaktadır ve 2 adet giriş bulunmaktadır. 1, 2, 3 ve 4 nolu bağımsız bölümlere binanın sol kısmında kalan girişten, 5, 6, 7 ve 8 nolu bağımsız bölümlere ise binanın sağ kısmındaki girişten ulaşılmaktadır. Ana taşınmazın giriş kapısı ve merdiven korkulukları, bina girişi ve merdivenler natamam durumdadır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Not: 30/06/2009 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.