Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Sakarya Sapanca Akçay Mahallesinde Natamam 81 m2 2+1 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 81m2

Özellikler

Tapu no 10870
Ada 0
Parsel 1208
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 3
Natamam Evet
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm H 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

r Sakarya İli, Sapanca İlçesi, Akçay Mahallesi, Yukarı Sokak, Natura Flora Sitesi, No:92 H/6

Sakarya Sapanca Akçay Mahallesinde Natamam 81 m2 2+1 Dubleks Daire

Açıklama

Ulaşım:  Sakarya İli, Sapanca İlçesi, Akçay Mahallesi, Yukarı Sokak, Natura Flora Sitesi, No:92 H/6 adresinde konumludur. Konu gayrimenkule ulaşım için, Sakarya Büyükşehir Otobüs Terminali önünden, Atatürk Caddesinden güney yönde 8km gidilerek sol koldan yukarı sokağa sapıldığında 700m ileride solda konumlu konu taşınmazın site girişine varılır. Gayrimenkulün bulunduğu bölgede çok seyrek konut yapılaşması olup geri kalan kısımların tarla alanları ve ormanlık alan olduğu gözlemlenmektedir. Alt-Orta gelir grubuna hitap eden bir yerleşim yeridir. Bölgede su ve elektrik haricinde altyapı bulunmamaktadır.

Özellikler:  H/6 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz : Yapımı henüz tamamlanmamış olan taşınmazın inşası % 80 seviyededir. Tüm zeminler şap seviyesinde, mutfakta dolaplar takılı değil, banyoda seramik ve fayans kaplamaları, iç ve dış kapı ve kapı kasaları, armatürler vs. imalat noksanları bulunmaktadır. Taşınmazın pencereleri PVC dir.  Zemin katta bina girişine göre sağ kolda yer almaktadır. Bodrum+zemin kat olarak dubleks olarak planlanmış olan taşınmaz, mimari projesine ve mahalline göre bodrum katında salon ve mutfak hacimlerinden oluşup 36 m2 kullanım alanlı, zemin katında 2 oda, hol, banyo ve yüklük hacimlerinden oluşup 45m2 kullanım alanlı olmak üzere toplamda 81m2 kullanım alanlıdır.

Taşınmazların konumlu olduğu Natura Flora sitesi 16.377,95m2 yüz ölçümlü arsası üzerinde, alfabetik olarak isimlendirilmiş 14 adet bitişik nizam inşa edilmiş bloktan oluşmaktadır. Parsel üzerindeki her blok B+Z+1+Ç katlarından oluşup, bodrum katlar ile zemin katlar, 1. katlar ile çatı katları dubleks olarak planlanmıştır. Parsel üzerinde toplam 112 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Her blok 8 adet bb'den oluşmaktadır. Blokların tamamı natamam durumda olup değerleme tarihinde herhangi bir çalışma olmadığı görülmüştür. Taşınmazların konumlu olduğu H Blok parselin batısında konumludur. Blok güneyden kuzeye 2.sırada batıdan doğuya ilk binada konumludur. Blok betonarme karkas yapı tarzında, Bodrum, Zemin, 1 normal kat ve çatı olmak üzere 3 katlı inşa edilmiştir. Projesinde Bodrum kat zemin katlar ile dubleks, 1 katlar ise çatı katları ile dubleks olarak planlanmıştır. H Blok girişi vaziyet planına uygun olarak zemin kattan ve güney den sağlanmaktadır ve 2 adet giriş bulunmaktadır. 1, 2, 3 ve 4 nolu bağımsız bölümlere binanın sol kısmında kalan girişten, 5, 6, 7 ve 8 nolu bağımsız bölümlere ise binanın sağ kısmındaki girişten ulaşılmaktadır. Ana taşınmazın giriş kapısı ve merdiven korkulukları, bina girişi ve merdivenler natamam durumdadır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Not: 30/06/2009 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.