0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Kocaali Şerbetpınarı Mahallesi'nde 6.519 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 6519m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15404
Metre Kare:
6519m2
Ada:
116
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ŞERBETPINARI KÖYÜ, KÖYİÇİ MEVKİİ 116 ADA 3 PARSEL, KOCAALİ / SAKARYA

Uzman Görüşü

Ekilebilir toprak yapısına sahip olması ve güney cephesinden kadastro yoluna cepheli olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Ulaşım: Sakarya ili, Kocaali İlçesi, Şerbetpınarı Köyü, Köyiçi Mevkii, 116 ada 3 parsel fındıklıktır. Konu taşınmaza ulaşım Kocaali İlçe merkezinden Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde ilerlenir. Yaklaşık 15 km güneybatı yönde gidilerek Şerbetpınarı Mahallesine ulaşılır. Konu taşınmaz mahalle merkezinin 300 m güneyinde konumlanmaktadır.

Özellikler:  116 Ada 3 Parsel: 6.519,50 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Taşınmaz geometrik olarak amorf şekle sahip olup topoğrafik olarak hafif eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın parsel üzerinde ekili fındık ağaçları bulunmadığı görülmüştür. Taşınmazın güney cephesinde bulunan kadastro yoluna cephelidir. Çevre parsellerle ilgili yapılan gözlemde bölgenin fındık bahçesi olarak kullanıldığı görülmüş olup, bölgenin normal verimli bir araziye sahip olduğu gözlemlenmiştir. Bölgenin fındık bahçesi olarak kullanıldığı görülmüş olup, bölgenin normal verimli bir araziye sahip olduğu gözlemlenmiştir.

Not: Kuzeydoğu Sakarya Büyükşehir Planlama Bölgesi 1/25.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında "Dikili Tarım Alanı" içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın tapu vasfı FINDIKLIKTIR. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.