Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Kocaali Şerbetpınarı Mahallesi'nde 6.519 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 6519m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15404
Metre Kare:
6519m2
Ada:
116
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

ŞERBETPINARI KÖYÜ, KÖYİÇİ MEVKİİ 116 ADA 3 PARSEL, KOCAALİ / SAKARYA

Uzman Görüşü

Ekilebilir toprak yapısına sahip olması ve güney cephesinden kadastro yoluna cepheli olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Ulaşım: Sakarya ili, Kocaali İlçesi, Şerbetpınarı Köyü, Köyiçi Mevkii, 116 ada 3 parsel fındıklıktır. Konu taşınmaza ulaşım Kocaali İlçe merkezinden Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde ilerlenir. Yaklaşık 15 km güneybatı yönde gidilerek Şerbetpınarı Mahallesine ulaşılır. Konu taşınmaz mahalle merkezinin 300 m güneyinde konumlanmaktadır.

Özellikler:  116 Ada 3 Parsel: 6.519,50 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Taşınmaz geometrik olarak amorf şekle sahip olup topoğrafik olarak hafif eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın parsel üzerinde ekili fındık ağaçları bulunmadığı görülmüştür. Taşınmazın güney cephesinde bulunan kadastro yoluna cephelidir. Çevre parsellerle ilgili yapılan gözlemde bölgenin fındık bahçesi olarak kullanıldığı görülmüş olup, bölgenin normal verimli bir araziye sahip olduğu gözlemlenmiştir. Bölgenin fındık bahçesi olarak kullanıldığı görülmüş olup, bölgenin normal verimli bir araziye sahip olduğu gözlemlenmiştir.

Not: Kuzeydoğu Sakarya Büyükşehir Planlama Bölgesi 1/25.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında "Dikili Tarım Alanı" içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın tapu vasfı FINDIKLIKTIR. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.