COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Kocaali Ağalar Mahallesi 2+1 88m2 Daire

Bankadan 2 + 1 88m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11027
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 88m2
Ada 0
Parsel 3315
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 29
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sakarya İli, Kocaali İlçesi, Ağalar Mahallesi, Osman Bey Caddesi, No: 9, 1. Kat, Daire: 4(2) (Adres Kodu: 3258700818)

Açıklama

Ulaşım: Hürriyet ilkokulu önünden başlayarak ilçe ana arterlerinden olan Osman Bey caddesi üzerinde batı istikamette 100mt. düz devam edildiğinde yolun solunda bulunan 3315 no.lu parsel üzerinde konumlu, 9 dış kapı numaralı 6 katlı binanın 1.normal katında yer alan 4 bağımsız bölüm numaralı daireye ulaşılır. Taşınmaz Kocaali ilçe merkezinde konumlu olup merkezi yerdedir ve ulaşımı rahattır. Merkezi yerlere yürüme mesafesinde olup sosyal hayatın en yoğun yaşandığı caddelerden birine cephelidir. Bölgenin tüm teknik altyapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.


Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre: antre, mutfak, salon, 2 adet oda, 1 adet wc, 1 adet banyo, 1 adet depo ve 2 adet balkon plan tertibinde brüt 88m2 kapalı alanlıdır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. İncelenen Belediye işlem dosyasında herhangi bir olumsuz zabıt veya cezai işlem görülmemiştir.

317,00m2 alana sahip 3315 no.lu parsel üzerinde, betonarme karkas sistemde, bitişik nizamda inşa edilmiş tek blok bulunmaktadır. Değerleme konusu ana gayrimenkul onaylı mimari projesine göre: zemin kat, asma kat ve 4 normal katlı olup toplam 6 katlıdır. Değerleme konusu ana gayrimenkulün tek girişi bulunmakta olup bina girişi, bina dışı merdivenle 1.normal kat seviyesinden ve güney cepheden verilmiştir. Ana yapıda onaylı mimari projesine göre, zemin katta: her biri asma katlı olan 2 adet işyeri hacmi, normal katlarda 2’şer adet bağımsız bölümden yapıda toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi dekoratif BTP taş kaplama, giriş kapısı ferforje demir kapı şeklinde, pencere doğramalarının PVC malzemeden mamül ve çift camlı olduğu tespit edilmiştir. 

Aktivitenin yoğun olarak yaşandığı cadde üzerinde konumludur. Yakın çevresinde, zemin katları dükkan, normal katları konut ve ofis olarak kullanılan 3-5 katlı binalar, okul, belediye, cami ve Kaymakamlık yapıları bulunmaktadır. Bölgede genellikle derem öncesi inşa edilmiş binalar bulunmakta olup seyrek olarak 5-6 katlı yeni yapım binalar inşa edilmiştir.

Not: 24/01/1990 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.