COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Karasu Kabakoz Mahallesinde Daire

Bankadan 1 + 1 56m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12302
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 56m2
Ada 415
Parsel 184
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 44
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 09/10/1990
Ruhsat Tarihi 12/09/1974
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KABAKOZ MAHALLESİ, 800 NOLU SOKAK, NO:9A2 KARASU / SAKARYA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Sosyete Pazarına paralel sokakta, yapılaşmanın yoğun olmadığı sessiz ve sakin bölgede, ulaşım olanakları problemsiz, doğalgazlı binada, ZEMİN KAT 56 m2 DAİRE (1 nolu yan daire ile birleşik durumdadır. Fiyatımız sadece 2 no için geçerlidir. Diğer yeri ayrıca satın almak ya da duvar örerek ayırmak alıcılarımıza ait olacaktır)
Özellikler: Mesken vasıflı, 2 no.lu bağımsız bölüm, binanın zemin katında yer almakta olup, bina ana girişine göre arka sol yan cephede güney batı köşede yer almaktadır. 2 bağımsız bölüm nolu meskenin alanı yaklaşık 56 m2 dir. Taşınmaz salon+ mutfak, oda,hol, banyo,lvb-­wc den oluşmaktadır. Binanın kaloriferli olup, ısınması merkezi sistem ile sağlanmaktadır. Bölgede doğal gaz mevcuttur. Mahallinde 1 nolu dükkan ve 2 nolu mesken birleştirilmiş tek bir mesken gibi kullanılmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiştir.

Yaklaşık 40 yıllık olan ana gayrimenkulün doğusundan 800 nolu sokak geçmekte olup, diğer cephelerinde komşu parseller mevcuttur. Betonarme
karkas ve ayrık nizam inşa edilmiş olan bina; zemin kat + 2 normal kattan oluşmaktadır. Zemin katta 1 bağımsız bölüm nolu dükkan, 2 ve 3 bağımsız bölüm nolu mesken, 1. Katta 4 ve 5 bağımsız bölüm nolu meskenler,2. Katta 6 ve 7 bağımsız bölüm nolu meskenler mevcuttur. Projesine göre toplamda binada 1 adet dükkan ve 6 adet meskenden toplamda 7 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Mahallinde ise 1 nolu dükkan ve 2 nolu dükkan birleştirilmiş tek bir mesken gibi kullanılmaktadır. Projesinde bina ana girişi işaretli değildir. Ancak binanı kuzey cephesi kör cephedir. Buna göre kat planı ile vaziyet planı çakıştırıldığında bina ana girişi doğu cephesinden geçen 800 nolu sokak cephesinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Ayrıca bina girişinin doğu cephesinden sağlandığı projesindeki bina görünüşlerinden anlaşılmaktadır. Binanın dış cephesi sıvalı ve dış cephe boyası ile boyanmıştır. Çatısı galvaniz saç kaplıdır. Bina ana giriş kapısı demir doğramadır. Bahçe duvarları mevcuttur.
Ulaşım: İlçe merkezindeki Karasu Belediye binasından batı istikametinde 1,2 km 
ilerlenir, İstiklal Caddesinden sağdaki 800 nolu sokağa girilir, 800 nolu sokak üzerinde yaklaşık 65 m. ileride solda söz konusu ana binaya ulaşır. Gayrimenkulün bulunduğu çevrede yapılaşma henüz tam olarak tamamlanmamıştır. Söz konusu binanın yer aldığı kısım ilçe merkezine yakın olmasına rağmen konut yapılaşmasının çok gelişmediği, çok tercih edilemeyen kısımda yer almaktadır. Karasu ilçesi deniz turizmi sayesinde yazın nüfusu artan kışında azalan bir ilçedir. Bölgedeki yapılaşma taşınmazın kuzey doğusunda, plaja yada ilçe merkezine yakın olan kısımlara doğru artmaktadır. Gayrimenkulün batısından Karayolları Şantiye sahası, hemen doğusundan bir sonraki sokakta Sosyete Pazarı, yaklaşık 600 m kuzey doğusunda Karasu İma Hatip Lisesi mevcuttur. Gayrimenkule özel araçlar, toplu taşıma araçları yada yürüyerek ulaşmak mümkündür. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuz olup; bölge her türlü altyapı ve Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.
Not: Sadece 2 nolu bağımsız bölüme ait 1 adet tapu satılıktır. Mahallinde 1 nolu yan daire ile birleşik durumdadır. Fiyatımız sadece 2 no için geçerlidir. Diğer yeri ayrıca satın almak ya da duvar örerek ayırmak alıcılarımıza ait olacaktır. 12/09/1974 tarihli yeni yapı ruhsatı ve 09/10/1990 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.