1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sakarya Karasu Aziziye Mahallesi'nde 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 124m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15500
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 124m2
Ada 1191
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 05/07/2012
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B3-1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

AZİZİYE Mah. GAZİ Cad. B3 BLOK Apt. No: 180 /3B / 1 MERKEZ­MERKEZ / KARASU / SAKARYA

Uzman Görüşü

Site içerisinde 124m2 alanlı dubleks daire, müstakil yapısı, yazlık bölgede olması, merkeze yakın konumda yer alması ve ulaşımın kolay olması gibi avantajlara sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, yatay kat irtifakı kurulmuş B3 blokta giriş cephesinden bakıldığında sol kolda konumlu dubleks meskendir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre zemin katta; 1 oda, salon + mutfak, banyo + wc, antre, ve zemin terası bölümlerinden oluşmakta olup 56m2 (12 m2 zemin terası), 1. Katında; 3 oda, banyo + wc, hol ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup 68m2 kullanım alanına sahiptir. Toplam kullanım alanı 124m2 dir. Taşınmaz banka bilgisi dahilinde Dışarıdan inceleme yapılmış olup, iç mekan özellikleri standart varsayılarak değer takdir edilmiştir.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 1191 ada 1 parsel 2590,55 m² Arsa üzerinde 1 adet A tipi, 6 adet B tipi ikiz nizamda betonarme yapı tarzında Zemin +1 normal kattan oluşan yapı bulunmaktadır. B3 blok parselin doğusunda güneyden kuzeye 2. Sırada konumludur. Taşınmaz eğimsiz topografik arazi üzerinde konumlu olup, geometrik olarak çok kırıklı amorf şeklindedir. Taşınmazın dosyasında 05.07.20017 tasdik tarihli mimari projesi incelenmiştir.

Ulaşım: Sakarya İli, Karasu İlçesi, Aziziye Mahallesi, Gazi Caddesi, B3 Blok, No: 180 / 3B posta adresinde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Önemli ulaşım akslarından olan Ankara Caddesi üzerinden dönel kavşaktan güneye doğru Gazi caddesine doğru dönülür cadde üzerinden ilerlerken caddenin sonunda sağda söz konusu taşınmazın bulunduğu siteye ulaşılmış olur. Cadde üzerinde genellikle deprem öncesi ve sonrası inşa edilmiş tanzim satış yerleri, inşaat malzemesi satış alanları ve konut yapıları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla ile sağlanmaktadır. Taşınmaz Karasu ilçe merkezine yaklaşık 1 km mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta ve alt düzey gelir grubunun tercih ettiği bir bölgedir. Bölgede alt yapı çalışmaları Karasu Belediyesi tarafından sağlanmaktadır.

Not: 05/07/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Dubleks Meskendir. Tapuda Yukarıaziziye Mah. kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.