Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Sakarya Hendek Yeni Mahallede 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 106m2

Özellikler

Tapu no 9456
Pafta G25A25B10
Ada 237
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YENİ Mahalle, 2058 NOLU Sokak, A Blok, No: 8, Zemin Kat, D.2 HENDEK / SAKARYA (GPS:40.7892170 - 30.7304240)

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Röpar noktası niteliğindeki Hendek Merkez Camii önünden Profesör Ayhan Kızıl Caddesinin batı istikametine doğru ~490 m. ilerlenip Beştepeler Caddesine dönüş yapılır. Bu cadde üzerinden ~730 m. ilerlenince değerlemeye konu taşınmazın bulunduğu site sol tarafta konumlanmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz; bina giriş cephesinden bakıldığında zemin katta ve sol arka cephede konumlanmaktadır. . Söz konusu taşınmazın mimari proje ve ruhsat eklerine konum olarak uyumlu alansal olarak uyumsuz olduğu gözlemlenmiştir. Mevcut durumda mimari projesinden aykırı olarak ~3 m2 lik havalandırma boşluğunun kullanım alanına dahil edildiği gözlemlenmiştir. İlgili aykırılık basit tadilatla mimari projesine uygun hale getirilebilir niteliktedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre Brüt : ~ 106 m2 , mevcut durumda Brüt : ~109 m2 kullanım alanlı olup Salon , 3 oda , antre , mutfak , banyo , wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı olup iç kapılar ahşap kaplamalı panel kapıdır. Salon , oda ve antre zeminleri laminant parke , mutfak zemini seramik parke ile kaplı olup duvarlar alçı sıva üzeri saten boya ile boyalıdır. Mutfak dolapları hazır dolap olup tezgahı granitten mamul edilmiştir. Islak hacimlerin zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Virifiyeleri tamdır. Pencere doğramaları PVC den mamul olup camları çift camdır. Isınma sistemi doğalgaz / kombi ile sağlanmaktadır.

Bina; 2982,21 m2 arsa üzerine betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiş A , B ve C olmak üzere toplamda 3 adet blok bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney cephesinde konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre ve mevcut durumda bodrum + zemin +3 normal kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Bodrum katta , kiler , kapıcı dairesi , sığınak , Zemin katta 4 adet mesken ve normal katların her birinde 4 der adet meskenden binada toplamda 16 adet bb. yer almaktadır. Taşınmazın bina girişi projesine göre ve fiilen zemin kat seviyesinden , kuzey batı yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıvalı ve boyalı vaziyettedir. Çatısı ahşap çatı üzeri kiremit ile kaplıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadan mamul edilmiştir.. Merdiven basamak ve sahanlıkları mermer kaplı korkulukları alüminyum doğramadır. Site içi yürüyüş yolları parke kaplı olup site etrafı betonarme duvar ile çevrilidir. Taşınmazın bulunduğu parsel geometrik olarak asimetrik bir şekle sahip olup , topografik olarak düz arazi yapısına sahiptir.

Not: 22.11.2011 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.