COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Hendek Köprübaşı Mahallesinde 2+1 95 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11965
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 46
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 38
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 02/06/1982
Ruhsat Tarihi 11/04/1980
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Köprübaşı Mahallesi, 3551 Sokak, No: 9/2 Hendek/Sakarya

Açıklama

Bu gayrimenkul için 1,25 faiz oranı avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle Alternatif Bank şubelerinden Özel Konut Kredisi Kampanyasına ekspertiz ücreti ödemeden başvuruda bulunabilirsiniz.

Ulaşım: Adapazarı-Düzce D-100 kara yolunun Adapazarı yönünden taşınmazın konumlandığı 3551 nolu sokak'a sapılır ve yaklaşık 100 m gidildikten sonra taşınmazın konumlandığı yapıya ulaşılır. Bölge kısmen iskan, kısmen ticaret mıntıkası şeklinde teşekkül kazanmış olup çevredeki binalar 3-4 katlı betonarme bina şeklindeki yapılaşmalar şeklindedir. Bölgenin alt ve üst yapı bakımından herhangi bir eksikliği bulunmamaktadır. Genel hizmet ve kamusal hizmet alanları bölgenin ihtiyacını karşılayabilecek düzeydedir. Taşınmaza toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Bulunduğu lokasyon itibarı ile düşük yapı kalitesindeki yapılar dahilinde yerleşik nüfus ikamet etmektedir. 
Özellikler: Taşınmaz 1. normal katta, yapının orta bölümünde konumludur. Taşınmaz antre, salon, mutfak, 2 adet oda ve banyo-WC hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 95 m2 alana sahiptir. Taşınmazın içerisi görülememiş olup, iç dekorasyon özelliklerine ilişkin tespitte bulunulamamıştır. Dışarıdan yapılan incelemelerde; giriş kapısı ve pencerelerin ahşap malzemeden inşa edildiği belirlenmiştir. Taşınmazın kuzey cephesinde 4 nolu bağımsız bölümle ortak balkon ve güney cephesinde 4 ve 6 nolu bağımsız bölümlerle ortak kullanılan teras hacmi mevcuttur. 
Parsel üzerinde yer alan yapı zemin + 1 normal katlı olarak betonarme tarzda ayrık nizamlı şekilde inşa edilmiştir. Binanın zemin katında 3 dükkan ve 1 normal katında 3 adet mesken bulunmakta olup binada 6 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın 1 normal katında yer alan meskenlere irtibat dışarıdan inşa edilmiş merdivenler vasıtası ile sağlanmaktadır. 4 ve 5 nolu bağımsız bölümlere sağlayan merdiven aynı olup 6 nolu bağımsız bölüm için ayrı merdiven inşa edilmiştir. Bağımsız bölümlerinin her birinin girişi birbirinden bağımsızdır. 
Dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup, mantolama bulunmamaktadır. Bloğun merdivenleri mermerit kaplı olup trabzanı tuğla duvar şeklindedir. Binanın peyzajı bakımsızdır. Yapının yaşı ve bakımsız olması nedeniyle tadilat ihtiyacı duymaktadır.
Not: 02/06/1982 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi(İskan) ve 11.04.1980 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.