0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Hendek Köprübaşı Mahallesinde 2+1 95 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
11965
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
95m2
Ada:
46
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
41
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
02/06/1982
Ruhsat Tarihi:
11/04/1980
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Köprübaşı Mahallesi, 3551 Sokak, No: 9/2 Hendek/Sakarya

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanının olması, çevre yoluna yakın noktada konumlanması, alt ve üst yapı eksikliğinin bulunmaması ve ulaşım imkanlarının iyi olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1. normal katta, yapının orta bölümünde konumludur. Taşınmaz antre, salon, mutfak, 2 adet oda ve banyo-WC hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 95 m2 alana sahiptir. Taşınmazın içerisi görülememiş olup, iç dekorasyon özelliklerine ilişkin tespitte bulunulamamıştır. Dışarıdan yapılan incelemelerde; giriş kapısı ve pencerelerin ahşap malzemeden inşa edildiği belirlenmiştir. Taşınmazın kuzey cephesinde 4 nolu bağımsız bölümle ortak balkon ve güney cephesinde 4 ve 6 nolu bağımsız bölümlerle ortak kullanılan teras hacmi mevcuttur. 

Ulaşım: Adapazarı-Düzce D-100 kara yolunun Adapazarı yönünden taşınmazın konumlandığı 3551 nolu sokak'a sapılır ve yaklaşık 100 m gidildikten sonra taşınmazın konumlandığı yapıya ulaşılır. Bölge kısmen iskan, kısmen ticaret mıntıkası şeklinde teşekkül kazanmış olup çevredeki binalar 3-4 katlı betonarme bina şeklindeki yapılaşmalar şeklindedir. Bölgenin alt ve üst yapı bakımından herhangi bir eksikliği bulunmamaktadır. Genel hizmet ve kamusal hizmet alanları bölgenin ihtiyacını karşılayabilecek düzeydedir. Taşınmaza toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Bulunduğu lokasyon itibarı ile düşük yapı kalitesindeki yapılar dahilinde yerleşik nüfus ikamet etmektedir. 

Parsel üzerinde yer alan yapı zemin + 1 normal katlı olarak betonarme tarzda ayrık nizamlı şekilde inşa edilmiştir. Binanın zemin katında 3 dükkan ve 1 normal katında 3 adet mesken bulunmakta olup binada 6 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın 1 normal katında yer alan meskenlere irtibat dışarıdan inşa edilmiş merdivenler vasıtası ile sağlanmaktadır. 4 ve 5 nolu bağımsız bölümlere sağlayan merdiven aynı olup 6 nolu bağımsız bölüm için ayrı merdiven inşa edilmiştir. Bağımsız bölümlerinin her birinin girişi birbirinden bağımsızdır. Dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup, mantolama bulunmamaktadır. Bloğun merdivenleri mermerit kaplı olup trabzanı tuğla duvar şeklindedir. Binanın peyzajı bakımsızdır. Yapının yaşı ve bakımsız olması nedeniyle tadilat ihtiyacı duymaktadır.
Not: 02/06/1982 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi(İskan) ve 11.04.1980 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.