1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sakarya Hendek Karadere Mahallesi'nde 24529 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 24529m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16885
Metre Kare 24529m2
Ada 137
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karadere Köyü Muapdede Mevkii 137 Ada 7 No'lu Parsel Hendek /Sakarya

Uzman Görüşü

Taşınmazın 24529 m2 alana sahip olması, tarımsal altyapı ve sulama imkanlarının bulunması, parsel üzerinde yaklaşık 35-40 yıllık 100 – 150 adet fındık ağacının bulunması, köy merkezine ve Anadolu otoyoluna yakın mesafede olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 137 Ada 7 Parselde bulunan taşınmaz tarla vasıflı olup 24529,65 m2 alanlıdır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Biçimde bir geometrik yapıya sahiptir. Sınırları belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Tarımsal altyapı ve sulama imkânları bulunmaktadır. Parsel üzerinde yaklaşık 35-40 yıllık 100 – 150 adet fındık ağacı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Karadere Köyü Muapdede Mevkii 137 Ada 7 No'lu Parsel Hendek /Sakarya adresinde konumludur. Köy merkezine 1,83 km ve Anadolu otoyoluna 5,8 km uzaklıkta yer almaktadır. Sakarya ili, Hendek ilçesi, Karadere Köyü, Muapdede Mevkiinde konumlu, 137 ada ve 7 parsel nolu fındıklık vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaza, Hendek ilçe Merkezinden sırası ile Yanca, Kırktepe köylerinden sonra Karadere köyüne doğru ilerlenir. Köyün merkezinden doğu yönünde ilerledikten sonra konu parsele ulaşılmış olur. Yakın çevrede benzer özelliklere sahip fındıklık ve orman bulunmaktadır. Konumu, kısmen ulaşım kolaylığı ve tarıma elverişli olması taşınmazın değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bölge, Sakarya il Özel idaresi sınırları içerisinde yer almakta olup altyapısı eksik vaziyettedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.