Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Geyve Kamışlı Mahallesi'nde 8 Dönüm Fındık Bahçesi

Şirketten 8086m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22380
Metre Kare:
8086m2
Ada:
162
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kamışlı Köyü 162 ada 1 parsel Geyve / Sakarya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Sakarya İli, Geyve İlçesi, Kamışlı Mahallesi sınırları dahilinde köyiçi yolu üzerinde konumludur.

Taşınmaza ulaşım: Kamışlı Cami referans alındığında ana köy yolu üzerinden kuzeydoğu yönünde yaklaşık 2 km devam edilerek değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz ilçe merkezine yaklaşık 30 km mesafededir.
  • Mahallinde yapılan incelemeye göre parsel çokgen geometrik formda olup eğimlidir.
  • Parsel kadastral yola güneydoğu yönde yaklaşık 120 m cephelidir. Elektrik mevcuttur.
  • Parsel kadastral yollar dışında tüm yönlerde devlet ormanına cephelidir.
  • Parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma mevcut olmayıp mahallinde parsel etrafı kısmen tel örgü ile çevrilidir.
  • Parsel yaklaşık %35-40 eğimli topoğrafik Yapıya sahiptir.
  • Parsel üzerinde fındık ocakları mevcuttur.
Geyve Belediyesi'nde yapılan incelemede parsel 2014 onay tarihli 1/25000 ölçekli Sakarya İli, Güney Planlama ve Alt Bölgeleri Çevre Düzeni Planına göre dikili tarım alanındadır. Yerleşim alanına mesafesi 230 m. dir. 
Yerleşim alanı yapılaşma şartları ;
E=0.40’ı ve kat adeti 2’yi geçmemek şartı ile bir parselde birden fazla konut amaçlı yapı yapılabilir. Bir parselde birden fazla konut yapılması halinde konutlar arası mesafe 10 m. ‘den az olamaz.
Konut yapılarının zemin katları ticari (yöre halkının günübirlik ihtiyacını karşılayacak olan bakkal, kasap, kuaför, tamirci, kahvehane, düğün salonu, çay bahçesi, büfe, otopark vb.)olarak kullanılabileceği gibi tek bir ticari yapı da yapılabilir.

8 KM ÇAP İÇERİSİNDE 2 ŞELALE VE 5 ADET BUNGALOV KONAKLAMA TESİSİ BULUNMAKTA OLUP , GELİŞMEKTE OLAN TURİZM BÖLGESİNDE YER ALMAKTADIR. AYRICA YAZ AYLARINNDA BÖLGEYE YÜRÜYÜŞ TURLARI DÜZENLENMEKTEDİR.

ARAZİ DEĞERİNİN % 29 ALTINDADIR. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.