Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Adapazarı Orta Mahallesinde 3+1 125 m2 Daire

Şirketten 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
10878
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
125m2
Ada:
3933
Parsel:
96
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
37
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
01/07/1986
Ruhsat Tarihi:
18/05/1978
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
10

Ödeme Detayları

KDV:
% 5
Tapu Harcı:
Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sakarya ili, Adapazarı İlçesi, Orta Mahalle, Kuzu Sokak , Blok:A No:34 , Kat: 1,D:10

Açıklama

Ulaşım: Sakarya ili, Adapazarı İlçesi, Orta Mahalle, Kuzu Sokak , Blok:A No:34 , Kat: 1,D:10 , (3933 ada 96 no.lu parsel) adresli yerde bulunur. Tarif olarak, Röpar noktası niteliğinde olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi önünden Kavaklar Caddesinin Doğu istikametine doğru ~200m. ilerlenip sola Çeşme Meydanı Caddesine dönüş yapılır. Bu cadde üzerinden ~100 m. ilerlenince taşınmazın bulunduğu bina sol tarafta konumlanmaktadır. Taşınmazın Yakın çevresinde zemin katları dükkan/iş yeri ve normal katları mesken/dükkan olarak kullanılan 34 katlı yapılar yer almaktadır.

Özellikler:  A Blok bina giriş cephesinden bakıldığında 1. Normal katta sol arka cephede konumlanmaktadır. Taşınmazın Adapazarı Tapu Müdürlüğünde  07.10.1983 tarihli kat irtifakına esas mimari projesi incelenmiştir. Müşterinin bilgisi dahilinde taşınmazın iç hacmi görülememiş olup değerleme çalışmasında konu taşınmazın kat, kattaki konumu, alan ve mahal dağılımı bakımından projesine uygun olduğu kabul edilmiştir. Taşınmaz mimari projesine göre, Brüt : ~125 m2 kullanım alanlı olup , Salon , Mutfak , Antre , 3 oda , banyo , wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 3933 ada, 96 parselde 963,68 m² yüzölçümlü arsa ve üzerine inşa edilmiş onaylı Mimari Projesine göre zemin + 4 normal kattan oluşan toplam 5 katlı ve 35 yaşındaki binadır. Parsel üzerinde yer alan yapı, A ve B blok olmak üzere bitişik nizamlı inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı A blok zemin + 4 normal kattan toplamda 5 kat , B blok zemin kat + 3 normal kattan toplamda 4 katlıdır. Taşınmazın A blok yönünden 1 , B blok yönünden 2 bina girişi bulunmaktadır. Bina girişleri zemin kat seviyesinden ve kuzey cephesinden sağlanmaktadır. A blok; zemin katta 5 adet dükkan, 1.normal kat ; 4 adet mesken , 2.Normal kat ; 4 adet mesken , 3.normal kat ;4 adet mesken , 4.normal kat ;4 adet meskenden toplamda 21 adet bb , B blok ; Zemin katta 4 adet dükkan , 1.normal kat ; 3 adet mesken , 2.normal kat ; 3 adet mesken ,3.normal kat ; 3 adet meskenden toplam 13 adet bb bulunmaktadır. Bina üzerinde toplamda 34 adet bb yer almaktadır. Bina dış cephesi klasik sıva üzeri boya ile boyalıdır. Çatısı ahşap çatı üzeri kiremit ile kaplıdır. Bina giriş kapıları demir doğramadan mamul edilmiştir.

Not: 01/07/1986 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) mevcuttur. Taşınmazın satış fiyatına %5 KDV oranı dahildir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.