1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sakarya Adapazarı Elmalı Mahallesi'nde 2080 m2 Tarla

Sahibinden 2080m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17576
Metre Kare 2080m2
Ada 0
Parsel 329
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0

Adres

Elmalı Köyü Karımşah mevkii 329 parsel Adapazarı/Sakarya

Açıklama

Özellik: 329 parselde yer alan taşınmaz 2080 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. 

Ulaşım: Elmalı Köyü Karımşah mevkii 329 parsel Adapazarı/Sakarya adresinde konumludur. İlçe merkezine 19 km ve şehir merkezine 19 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.