Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Rize Ardeşen Pirinçlik Köyünde 3 Katlı Bina ve Çay Bahçesi

Bankadan 4 350m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11310
Ada 109
Parsel 23
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 3
Arsa Yüzölçümü 3946

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

PİRİNÇLİK KÖYÜ, HACOĞLU DAĞI MEVKİİ, MAHALLE YOLU ÜZERİ 109 ADA 23 PARSEL

Rize Ardeşen Pirinçlik Köyünde 3 Katlı Bina ve Çay Bahçesi

Açıklama

Ulaşım: Rize ili, Ardeşen ilçesi, Pirinçlik köyü, Hacoğlu Dağı mevkii 109 ada 23 nolu parseldir. 109 ada 23 nolu parselin kuzeybatı köşesinde konut olarak kullanılan betonarme bina bulunmaktadır. 109 ada 23 nolu parselde bina dışında kalan alanlar çay ekili arazi olarak kullanılmaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Hükümet Konağının doğusundan Kağıthane Sadabat Caddesi üzerinde güneydoğu istikametinde ~120 metre devam edildikten sonra sağ koldan ayrılarak güneybatı istikametine doğru devam etmekte olan Hamit Efendi Caddesine (Pirinçlik-Zeytinlik-Kurtuluş vb. bölge köyleri toplama yolu) sapılır. Hamit Efendi Caddesi üzerinde ~4,50 km devam edildikten sonra sol koldan ayrılarak devam eden Armağan köyü yoluna katılım sağlanır. Köy yolu üzerinde ~200 metre devam edildikten sonra sağ koldan ayrılarak devam etmekte olan mahalle yoluna katılım sağlanır. Mahalle yolu üzerinde ~1,00 km devam edildiğinde sağ kolda, yola cepheli konumda yer alan 109 ada 23 nolu parsele ulaşılmaktadır. Taşınmaz ilçe merkezine ~6,00 km mesafede yer almaktadır. 

Özellikler:  Kuzeybatı köşesinde konut olarak kullanılan betonarme bina bulunmaktadır. Bina dışında kalan alanlar çay ekili arazi olarak kullanılmaktadır. Hafif eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Kuzey ve güney sınırları yollar ile, batı sınırı ağaçlar ile sınırlandırılmıştır. Bina mahallen : 4 (1 bodrum + zemin + 1 normal kat + çatı) katlarından oluşmaktadır.  Brüt olarak  350 m²(bodrum kat: ~70 m², zemin kat:~100 m², 1. normal kat:~100 m², çatı katı: ~80 m²) alanından oluşmaktadır.

Not:  Binaya ait proje, ruhsat, yapı kullanma izin belgesi vb. herhangi bir yasal evrak bulunmamaktadır. Taşınmazın tapudaki niteliği çay bahçesi olarak geçmektedir.