COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Osmaniye Merkez Alibeyli Mahallesinde 34 m2 Ofis

Bankadan 34m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12243
Metre Kare 34m2
Ada 50
Parsel 111
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 26
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 13/09/1994
Ruhsat Tarihi 23/08/993
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Alibeyli Mahallesi, Şehit Bekir Evirgen Sokak, Fatih İş Hanı, No:5/206 Merkez/OSMANİYE

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Musa Şahin Bulvarı ile Şehit Bekir Evirgen Sokağın kesiştiği kavşaktan güneydoğu yönünde Şehit Bekir Evirgen Sokak üzerinde: Belediyes, PTT Merkez, Sağlık Meslek Lisesi, Şehit Albay Karaoğlanoğlu Parkı, DevletBahçeli Kavşağı ve Cumhuriyet Meydanına çok yakın konumda, Yapı kullanma izin belgesinin bulunması avantaj, 34.00 m2 OFİS, FIRSAT FİYATA
Özellikler: 
Taşınmaz ana yapının 2. normal katında, güneybatı cepheden kuzeybatı cepheye doğru sayıldığında 2.sırada yer alan iş yeri olup batı olmak üzere tek cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt ~34 m² olup tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın batı cephedeki Şehit

Bekir Evirgen Sokağa ~3,70 metre cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiştir. 
Parsel alanı üzerindeki ana yapı bitişik nizam 3/B yapı sınıfında betonarme karkas yapı tarzında tek blok olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Ana yapı zemin kat + 5 normal kattan oluşmaktadır. Ana yapının zemin katında 1, 2, 3 bağımsız bölüm numaralı iş yerleri, 1.normal katta 8 adet iş yeri, 4 bb nolu çay ocağı, 2.normal katta 8 adet iş yeri, 13 bb nolu kantin, 3, 4, 5. normal katların her birinde 8'er adet iş yeri olmak üzere ana yapıda toplam 45 adet iş yeri bulunmaktadır. Ana yapıya giriş onaylı mimari projesine göre ve yerinde yapılan incelemelere göre zemin kattan batı cepheden sağlanmaktadır. Ana yapıda 1 adet asansör bulunmaktadır. Ana yapının giriş zeminleri ve merdiven basamakları karo döşeli, duvarları plastik boyalı, merdiven korkulukları demir doğrama ve giriş kapısı demir doğamadır. Yerinde çıplak gözle yapılan incelemelerde depremle ilgili bir hasar görülememiştir. 
Ulaşım: Musa Şahin Bulvarı ile Şehit Bekir Evirgen Sokağın kesiştiği kavşaktan güneydoğu yönünde Şehit Bekir Evirgen Sokak üzerinde ~25 metre ileride solda taşınmazın bulunduğu ana yapıya ulaşılır. Bölge genel olarak ticari olarak gelişim göstermiştir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte eski çok katlı yapılar, cadde üzerinde küçük ve orta ölçekli işletmeler, Osmaniye Belediyesi, PTT Merkez Şubesi, Sağlık Meslek Lisesi, Şehit Albay Karaoğlanoğlu Parkı, Devlet Bahçeli Kavşağı, Cumhuriyet Meydanı bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır.
Not: 13.09.1994 tarihli iskanı vardır.