COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Kumru Karacalı'da 85m2 Dükkan

Şirketten 85m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 3285
Metre Kare 85m2
Ada 183
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 32
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Karacalı Mahallesi, Pembe Sokak, Kapı No: 6, 1 No.’lu Bağımsız Bölüm Kumru/ORDU

Açıklama

Ulaşım: Ordu-Samsun Karayolu üzerindeki, Fatsa ilçesinden içeride Ordu merkezinden yaklaşık 90 km. sonra ulaşılan Kumru ilçesi, doğusunda Korgan, batısında Akkuş, kuzeyinde Fatsa, kuzeybatısında Ünye ve güneyinde Niksar ilçeleri ile çevrilidir. Gayrimenkuller ilçe merkezinin ana arterlerinden olan Atatürk Caddesi üzerinde devam ettiğimizde Kumru Belediye binasını geçtikten sonra karşımıza çıkan köprüden sol kola dönüldükten sonra sağdaki Cevat Korkmaz Caddesi'ne saplanan Adalil Karaoğlan Caddesi’nden ayrılan Pembe Sokak üzerinde sağ kolda 6 dış kapı numaralı binada söz konusu dairelere ve iş yerine ulaşılabilir. Ana aks üzerinde yoğun yapılaşma yapılmışken ilçenin coğrafi durumundan kaynaklanan dere içi olması sebebiyle dere boyunca gelişip yapılaşmanın devam ettiği gözlemlenmiştir.

ÖzelliklerSöz konusu gayrimenkullerden 1 No.’lu bağımsız bölümde yer alan işyeri; onaylı mimari projesine göre binanın zemin katında, katta tek iş yeri konumunda, yaklaşık brüt 85 m2 alanlı ve tek hacimli olarak projelendirilmiştir. İşyerinde yapılan incelemede onaylı mimari projesine aykırı olarak işyerinin tuğla duvar ile bölünerek 2 ayrı dükkan hacmi oluşturulduğu görülmüştür. İşyeri dış cephesi saç stor kepenkli, zemin ve duvarları kaplamasız haldedir. 

Söz konusu gayrimenkullerin bulunduğu bina; onaylı mimari projesine göre ve yerinde zemin+4 normal kattan oluşmaktadır. Binada, zemin katta kuzey yönde bina girişi ve 1 adet iş yeri, normal katların her birinde 1’er adet mesken olmak üzere toplamda 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Ulaşım probleminin bulunmaması ve yoğun yapılaşmanın olduğu bölgede yer alması sebebiyle söz konusu gayrimenkuller ileriye yönelik yatırım amaçlı değerlendirilebilir.

Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir.  Aynı binadaki diğer ilanlar 2502 ve 3286 no.lu ilandan incelenebilinir.