COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Kumru Karacalı'da 2+1 Daire

Şirketten 2 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 2502
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 183
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 37
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Açıklama

Açık Adres: Karacalı Mahallesi, Pembe Sokak, Kapı No: 6, 4 No.’lu Bağımsız Bölüm Kumru/ORDU

Ulaşım: Söz konusu gayrimenkuller, Ordu ili, Kumru ilçesi, Karacalı Mahallesi sınırları içerisinde Pembe Sokak, 6 dış kapı numaralı binada konumlanmaktadır. Ordu-Samsun Karayolu üzerindeki, Fatsa ilçesinden içeride Ordu merkezinden yaklaşık 90 km. sonra ulaşılan Kumru ilçesi, doğusunda Korgan, batısında Akkuş, kuzeyinde Fatsa, kuzeybatısında Ünye ve güneyinde Niksar ilçeleri ile çevrilidir. Gayrimenkuller ilçe merkezinin ana arterlerinden olan Atatürk Caddesi üzerinde devam ettiğimizde Kumru Belediye binasını geçtikten sonra karşımıza çıkan köprüden sol kola dönüldükten sonra sağdaki Cevat Korkmaz Caddesi'ne saplanan Adalil Karaoğlan Caddesi’nden ayrılan Pembe Sokak üzerinde sağ kolda 6 dış kapı numaralı binada söz konusu dairelere ve iş yerine ulaşılabilir. Ana aks üzerinde yoğun yapılaşma yapılmışken ilçenin coğrafi durumundan kaynaklanan dere içi olması sebebiyle dere boyunca gelişip yapılaşmanın devam ettiği gözlemlenmiştir.

Özellikler: 4 bağımsız bölüm no’lu mesken binanın 3. normal katında, katta tek mesken konumunda olup, yaklaşık brüt 100 m2 alanlıdır. Daireler; 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Dairelerde yapılan incelemede, onaylı mimari projesine aykırı olarak projesindeki oturma odasının mutfak olarak, mutfağın ise banyo ve wc olarak düzenlendiği, arka cephede balkon inşa edildiği görülmüştür. Dairelerin dış kapısı, pencereleri ve iç kapılar ahşap doğramadır. Zeminler ıslak hacimlerde kısmen seramik-kısmen plastik boyalı, diğer tüm hacimlerde zeminler ahşap lambri kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Mutfak dolapları ahşap, tezgahları mermerdir. 

Ulaşım probleminin bulunmaması ve yoğun yapılaşmanın olduğu bölgede yer alması sebebiyle söz konusu gayrimenkuller ileriye yönelik yatırım amaçlı değerlendirilebilir. Aynı binadaki diğer ilanlar 3285 ve 3286 no.lu ilandan incelenebilinir. 

Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir.