Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ordu Gürgentepe Okçabel Mahallesi'nde 5997 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 5997m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15430
Metre Kare:
5997m2
Ada:
1163
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Cins Tashihi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

OKÇABEL MAHALLESİ, AŞAĞI KIRIK MEVKİİ, 1163 ADA - 4 NOLU PARSEL GÜRKENTEPE/ORDU

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 1163 ada 4 parsel, 5997,96 m2 alanlı olup çokgen formunda genel itibariyle eğimli bir topografyaya sahiptir. Parsel Fındık Bahçesi vasfındadır. Parselin sulama imkanı bulunmamakta olup üzerinde kuru tarım yapılmaktadır. Parsel sınırları ahşap kazık üzeri tel örgü ile kısmen çevrilmiştir. Kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Ordu İli, Gürgentepe İlçesi, Oçabel Mahallesi, Aşağı Kırık Mevkii, 1163 ada - 4 nolu parselde konumlu, Fındık Bahçesi vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için; Ordu İli'nden yaklaşık 45 km kadar güney yönünde bulunan Gürgentepe İlçesi'ne gidilir. Sonrasında Işıktepe yönünde yaklaşık 10 km kadar batı yönde ilerlenir, kuş uçuşu olarak yaklaşık 2 km kadar batı yönde ilerlenerek taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmaz; ortalama olarak, Işık Tepe Mahalleye yaklaşık kuş uçuşu olarak 2.000 m, Gürkentepe İlçe Merkezine yaklaşık 13 km mesafededir. Gayrimenkulün sınırları içerisinde tescillenmiş olan Okçabel Mahallesi, halihazırda, kırsal niteliğini korumaktadır. Yol ve elektrik v.b. altyapı hizmetlerini aldığı bilinmektedir. Gayrimenkulün çevresi, yerel halktan yatırım ve tarım amaçlı talep görmektedir.

Not: Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planında ORMAN bölgesinde kalmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı FINDIKLIK'tır. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.