COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Fatsa'da 3.605 m2 Fındık Bahçesi

Şirketten 3605m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 3230
Metre Kare 3605m2
Ada 205
Parsel 15
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ARSLANCAMİ/ÜÇDAM MAHALLESİ 205 ada 15 parsel FATSA/ORDU

Açıklama

Ulaşım: Ordu İli, Fatsa İlçesi, Aslancami Beldesi Üçdam Mahallesi adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım, Ordu İl merkezinden 50 km kadar gidilerek Fatsa İlçesine ulaşılır. Fatsa ilçe merkezinin girişinden Ilıca Aslancami Beldesi yoluna girilir. Bu yoldan yaklaşık 35 km kadar gidilerek Aslancami beldesine ulaşılır. Aslancami beldesini Eskiköy beldesine bağlayan yol üzerinden 1,5 km kadar ilerlenerek Üçdam Mahallesinde bulunan taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz Mahalle merkezinde bulunmakta olup çevresinde aynı özellikte araziler ve seyrek yapılaşma mevcuttur.

Özellikler:
 Söz konusu gayrimenkul 3.605,19 m2 alanlı yüzölçümüne sahip olup, tarım amaçlı olarak 
kullanılmaktadır. Eğimli bir topografyaya sahip olup, yola cephesi bulunmaktadır. Üzerinde fındık tarımı yapılmaktadır. Yıllık yaklaşık 450 kg mahsul alınmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.