0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ordu Çatalpınar Şirinköy Mahallesi'nde 14 Dönüm Fındık Bahçesi

Şirketten 14151m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19467
Metre Kare:
14151m2
Ada:
113
Parsel:
33
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şirinköy Mahallesi, Karaağaç Düzü, 113 Ada 33 Parsel ÇATALPINAR/ ORDU

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Ordu İli, Çatalpınar İlçesi, Şirin köyü Mahallesi, Karaağaç Düzü Mevkii, 113 ada 33 parsel adresinde konumlu olup  14.151,74 m2 yüzölçümlü “Fındık Bahçesi” vasıflı taşınmazdır. Parsel geometrik olarak yamuk biçiminde ve yaklaşık % 30-40 eğimli bir topoğrafyaya sahiptir. Taşınmazın kuzey- doğu cephesinde kadastral yola cephesi bulunmakta olup (kuzeybatıda) diğer yönlerden komşu parseller ile çevrilidir. Parsel sınırları yerinde kısmen yel kazıklar ile çevrilidir. Parsel üzerinde fındık ekilidir. Parselin kadastro yola cepheli; plansız alanlar yönetmeliği uygulanacak olup 2 katı geçmeyecek şekilde yapılaşma izni bulunduğu bilgisi alınmıştır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için bölgenin ana ulaşım arterlerinden Şirin köyü Mahalle yolu olan Terimli Sokak üzerinde yaklaşık 6-8 km kuzey- doğu istikametinde ilerlenerek taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım sağlanır. Taşınmazın yer aldığı bölge ilçenin imara henüz açılmış olan daha çok köy tipi yerleşimlerin bulunduğu, boş fındık bahçeler ile çevrilidir. Bölgede altyapı olanakları (elektrik-su-kanalizasyon) mevcut olup taşınmazın istifadesi henüz tam değildir.

Not: Ulubey Belediyesi İmar Sorgulama Sayfasında 07.01.2022 tarihinde yapılan araştırmaya göre; Ulubey Belediyesinden alınan şifahi bilgilere göre, söz konusu taşınmazın kısmen Köy Yerleşik alanı civarı içinde, kısmen Köy Yerleşik alan içinde kalmakta olduğu bir bölümün ise plansız alan içinde kalmakta olduğu bilgisi alınmıştır. 

Teklif vermeden önce taşınmazın yerinde görülmesi ve araştırma yaparak teklif vermesi önerilir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.