1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ordu Altınordu Şirinevler Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14840
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 1705
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 26/07/2019
Ruhsat Tarihi 16/10/2015
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şirinevler Mahallesi, 739 No.lu Sokak, No:24 Kat:1-3 Daire No:14 Altınordu ORDU

Açıklama

Ana ulaşım arterlerine çok yakın konumuyla cazip, Asansörlü ve doğalgazlı binada, az katlı ŞIK ve YENİ BİNADA, 134  m2 3 oda salon SON KAT DUBLEKS 

Özellikler: Taşınmaz zemin kattan olan bina girişine göre 3. Katta, sol arka konumda olup kuzey ve doğu yönlere cephelidir. Taşınmaz 3. Normal Kat, brüt 72 m2 kullanım alanlı olmak üzere: antre, 1 oda, salon+mutfak, wc ve balkon düzenindedir. Çatı aralığı, brüt 58 m2 kullanım alanlı olmak üzere, hol, 2 oda, banyo ve ebeveyn banyosundan oluşmaktadır. Meskenin kuru hacim yer döşemeleri laminant parke, ıslak hacim yer döşemeleri seramiktir. Dış kapı aksamı çelik, iç kapı aksamı panel doğrama, pencere aksamı pvc malzeme, mutfak dolapları laminant, tezgahı granittir. Duvarlar plastik boyalı olup, banyo ve wc zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Bakımlı bir yapı olup tadilat ihtiyacı bulunmamaktadır. Mesken doğalgaz ile ısıtılmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 800,25 m2 alanlı 1705 ada 24 parselde 3/B yapı grubunda, Bodrum +zemin + 3 normal + çatı kattan oluşmaktadır. Binanın Bodrum katında: sığınak ve müştemilat, Zemin katında 1 ,2 ve 3 no.lu meskenler, 1. katından 3. Kata kadar her katında 4 er mesken olmak üzere toplam 15 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3. Katında bulunan 14 ve 15 no.lu meskenler çatı aralı dublekstir. Bina girişi zemin kat seviyesinden batı cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası olup giriş kapısı camlı demir kapıdır. Bina girişi, kat holleri ve merdiven sahanlıkları mermer plak kaplama; duvarlar ise plastik boya ile boyalıdır. Merdiven korkulukları paslanmaz çeliktir. Binada açık otopark alanı ve asansörü bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, Arif Hikmet Onat caddesi üzerinde batı yönü istikametinde ilerlerken sol konumda yer alan 726. Nolu sokağa girilir. Yaklaşık 250m ilerlenir. Sağ tarafta 739 no.lu sokağa girilir, yaklaşık100m ilerlenir. Sokağın sonunda sağ tarafta bulunan 13 dış kapı numaralı taşınmazın bulunduğu binadır. 

Not: 16/10/2015 tarihli ve 10/30 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı belgesi ve 26/07/2019 tarihli ve 7147 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi(iskanı)bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.