COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Altınordu Şirinevler Mahallesi'nde 3+1 100 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 100m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15374
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 1029
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 18/01/2010
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ŞİRİNEVLER Mahallesi 703 Sokak No: 10 K: 1 D: 4 ALTINORDU / ORDU

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, söz konusu binanın 1.normal katında, bina girişine göre sağ tarafta, kuzeybatı, güneybatı ve güneydoğu cepheli 4 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Onaylı projesine göre yaklaşık brüt 100m² alanlı ve salon, mutfak, 3 oda, antre, banyo, tuvalet, 2 balkon şeklinde projelendirilmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmaz, 474,92m² alanlı 1029 ada 18 parsel üzerine ayrık nizamda bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat + çatı katlı inşa edilen binada konumludur. Bina; bodrum kat (10 adet kömürlük, sığınak, enerji odası), zemin kat (1 ve 2 bağımsız bölüm meskenler, bina girişi), 3 adet normal kat ve çatı kat (katta 2 adet olmak üzere 3-10 bağımsız bölüm arası 8 adet mesken) şeklinde projelendirilmiştir. Bina bünyesinde 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi vaziyet planında gösterilmemekte olup, projesindeki kat planında ve mahallinde zemin kat seviyesinden ve kuzeybatı cephedendir. Binanın dış cephesi sıva üzeri boyalı, pencere doğramaları pvc, camları ısıcam, bina kapısı demir doğramadır. Binada kombili ısıtma sistemi, asansör ve açık otopark alanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Ordu ili, Altınordu ilçesi, Şirinevler Mahallesi, 703 Sokak No: 10 / 4 adresinde konumlu dairedir. UAVT No: 2548940119 Taşınmaza ulaşım; Ordu Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası önünde, Karadeniz Sahil Yolu üzerinden (Atatürk Bulvarı) doğu yönünde yaklaşık 1,00 km ilerlenir, sağa Çelebioğlu Caddesine dönülerek yaklaşık 210 metre ilerlenir, sağa Kıbrıs Caddesine dönülerek yaklaşık 95 metre ilerlenir, sola Şehit Necati Çiçek Caddesine dönülerek yaklaşık 700 metre ilerlenir, sağa Siteler Caddesine dönülerek yaklaşık 190 metre ilerlenir, sağa 703 nolu sokağa dönülür. Taşınmaz 703 nolu sokak üzerinde 80 mt ileride sağ tarafta konumlu olan 10 dış kapı binanın 1.normal katında yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresi 4-5 katlı tamamı konut olacak şekilde yapılaşma bulunmakta iken, ana arterler üzerinde zemin katta ticari kullanımlı yapılar olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın üst yoğunlukta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde yer alan, Özel Altaş Koleji, Adil Karlıbel İlkokulu, Cumhuriyet Anadolu Lisesi önemli röper noktalarıdır. Bölgenin teknik altyapı hizmetleri tamamlanmış durumda olup, taşınmaza toplu taşım araçları ve özel araçlar ile erişim mümkündür.

Not: 18/01/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Şahincili Mahallesi' de kayıtlıdır. Taşınmazın kömürlük eklentisi vardır. -Irtifak: A-M:4682 M2 KISIM ÜZERİNDE TEK LEHİNE İRT.HAKKI. ( 17.12.1971 tarih 6123 yevmiye ) -Irtifak: B-M:1120 M2 KISIM ÜZERİNDE TEK LEHİNE İRTİFAK HAKKI. şerhi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.