COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Niğde Ulukışla Darboğaz 'da 23 Dönüm Tarla

Şirketten 23286m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14023
Metre Kare 23286m2
Ada 447
Parsel 9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Darboğaz Köyü, Atatürk Mahallesi, Kabaktepe Mevkii, 447 Ada 9 Parsel Ulukışla/Niğde

Açıklama

Özellikler :Kabaktepe Mevkii 447 ada 9 parsel nolu taşınmaz tapu kaydında ''Taşlık'' vasıflıdır ve 23286,47  m2'dir.Taşınmazın güneybatısında ve kuzeyinde madencilik faaliyetleri yapılmakta olup, taşınmazda benzer lokasyonda olup, aynı amaçlar için kullanılabilecek niteliktedir. Yerinde yapılan incelemede taşınmazın kuzeyinde bulunan tepenin güney yamaçlarında iki adet yarma, güneyinde bulunan tepenin güneydoğusunda bir adet yarmanın geçmiş zamanda açılmış olduğu belirlenmiş olup, mevcut durumunda herhangi bir faaliyet bulunmadığı belirlenmiştir. Taşınmazın tarımsal niteliği bulunmamaktadır. Taşınmaz topoğrafik olarak eğimli bir yapıya sahip olup geometrik olarak şekilsiz olduğu tespitleri yapılmıştır. Taşınmazın kadastral yola cephesi mevcut değildir. 

Ulaşım: Darboğaz Köyü, Atatürk Mahallesi, Kabaktepe Mevkii, 447 ada 9 parsel Ulukışla/NİĞDE adresinde konumludur. Taşınmaza araçla ulaşım için Niğde-Ulukışla-Adana yol ayrımında, doğu yönünde (Adana istikametinde) yaklaşık 5,75 km ilerlendikten sonra, sağa Darboğaz-Porsuk köyleri istikametine dönülerek güney istikametinde 805 ilerlenir ve daha sonra sağ tarafa (stabilize yol, ABS Alçı üretim tesisi yönüne) dönülerek 1,15 km ilerlenir ve yol üzeri/sağ tarafta konumlu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz eğimli bir yapıya sahip olup, geometrik olarak şekilsizdir. Taşınmazın Darboğaz Köy merkezinin 3,8 km kuzeyinde, Ulukışla ilçe merkezinin 7,71 km doğusunda konumludur.

Not: Taşınmazın tapu niteliği ''Taşlık'' tır. 1/100.000 ölçekli  Çevre Düzeni Planına göre, taşınmazın belirli bir kısmı tarım alanı ve jeolojik sakıncalı alanda, belirli bir kısmı ise maden çıkarma alanı, ağaçlandırılacak alan ve önemli doğa alanında kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.