1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Nevşehir Merkez Çiftlik Mahallesi'nde 5844 m2 Tarla

Sahibinden 5844m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17581
Metre Kare 5844m2
Ada 192
Parsel 39
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli % 0

Adres

Çiftlik Köyü Höyüklü Tepe mevkii 192 ada 39 parsel Merkez/Nevşehir

Açıklama

Özellik: 192 ada 39 parselde yer alan taşınmaz 5844 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. 

Ulaşım: Çiftlik Köyü Höyüklü Tepe mevkii 192 ada 39 parsel Merkez/Nevşehir adresinde konumludur. İlçe merkezine 64 km ve şehir merkezine 64 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.