COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Nevşehir Acıgöl Yukarı Mahalle'de 150 m2 Dükkan

Bankadan 150m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12209
Metre Kare 150m2
Ada 390
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 1,2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yukarı Mahalle, Sünbül Sokak, No:10/1, Acıgöl / NEVŞEHİR

Nevşehir Acıgöl Yukarı Mahalle'de 150 m2 Dükkan

Açıklama

Acıgöl belediye binası, Ömer Efendi parkı yakın konumlu, 150 m2 DÜKKAN (Yan dükkan ile içeriden birleştirilmiş durumdadır.Dükkanlar birlikte satılacaktır)
Özellikler: 1 nolu taşınmaz ana taşınmazın zemin katında yer alan mimari projesine göre yaklaşık brüt 70 m2 alanlı tek hacimden oluşan dükkandır. Taşınmazın iç kısımlarında zemin brüt beton duvarlar plastik boyalıdır. 2 nolu taşınmaz ana taşınmazın zemin katında yer alan mimari projesine göre yaklaşık brüt 80 m2 alanlı tek hacimden oluşan dükkandır. Taşınmazın iç kısımlarında zemin brüt beton duvarlar plastik boyalıdır. Mahallinde 1 nolu dükkan ile 2 nolu dükkan arasında yer alan duvar kaldırılmış ve tek bir dükkan haline getirilmiştir. Mahallinde mevcut kullanım alanı toplam 150 m2 dir. Taşınmazların iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Ana gayrimenkul zemin + 2 normal kat olmak üzere toplam 3 kattan ve 6 adet bağımsız bölümden 
oluşmaktadır. Bina dahilinde zemin katlar dükkan, diğer katlar her katta 2 adet mesken olarak kullanılmaktadır. Onaylı mimari projesinde zemin kat seviyesinden ve kuzeydoğu cepheden sağlanan bina girişi yerinde kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Dükkan girişleri zemin kat seviyesinden ve kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş

kapısı ve dükkan giriş kapısı demir doğramadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Etrafında bahçe duvarı mevcuttur. Dükkanların vitrin cephesi demir doğramadır. 
Ulaşım: Acıgöl Belediye binasının önünden belediye caddesi üzerinden, kuzeydoğu yöne 130 m gidildikten sonra sağa dönülür, yaklaşık 40 m gidildikten sonra taşınmazlara ulaşılır. Taşınmazlar yolun sağında konumludur. Taşınmazlarının cephe aldığı yol asfalt olup araç ve yaya trafiği bakımından düşük yoğunluktadır. Bölgede yapılaşma devam etmektedir. Taşınmazın çevresinde benzer nitelikli, 3 katlı binalar, tek katlı müstakil evler ve boş parseller bulunmaktadır. Bölge sosyo ekonomik yönden alt ve orta gelir grubuna hitap etmektedir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Taşınmaza ulaşım özel araçlara ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Acıgöl belediye binası, Ömer Efendi parkı bulunmaktadır.
Not: 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı dükkanlara ait 2 adet tapu satılıktır. Mahallinde 1 nolu dükkan ile 2 nolu dükkan arasında yer alan duvar kaldırılmış ve tek bir dükkan haline getirilmiştir. Mahallinde mevcut kullanım alanı toplam 150 m2 dir. 26/09/2012 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. "vesayet altına alınmıştır" beyanı bulunmaktadır satış işlemleri sırasında şerh kaldırılmalıdır.