0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Musa Cevher Dudayev Bulvarı'na Cepheli Köşe Parselde 839 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 839m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18291
Metre Kare:
839m2
Ada:
1864
Parsel:
13
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
TAM
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Altınyaprak Mahallesi, Musa Cevher Dudayev Bulvarı, 1864 Ada 13 Nolu Parsel, Bafra /Samsun

Açıklama

MUSA CEVHER DUDAYEV BULVARI'NA CEPHELİ, TİCARET+KONUT İMARLI, KÖŞE PARSELDE 839 M2 ARSA

Özellikler: 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar planında Ticaret + Konut Alanında kalmaktadır ve 839,02 m2 alanlıdır. Yapılaşma şartları; bitişik nizam, Hmax: 13 metre şeklindedir. Parselin terki bulunmadığı ve tek başına yapılaşabilecek parsel olduğu bilgisi sehven alınmıştır.

Not: Taşınmazın 43,05 m2 alanı 6831 sayılı kanunun 2/B uyarınca hazine adına orman sınırı dışına çıkarılan sahada kalmaktadır yani taşınmazın bir kısmı orman alanında kalmaktadır. Taşınmaz tapuda Dededağı Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.