0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Muş Korkut Karakale'de Akaryakıt İstasyonu

Bankadan 70m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18762
Metre Kare:
70m2
Ada:
121
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
14
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
01/04/2005
Ruhsat Tarihi:
01/04/2005
Pompa Ada Sayısı:
3
LPG:
Var
Market:
Yok
Yıkama:
Yok
Lastik:
Yok
Yağ Değiştirme:
Yok

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Muş ili Korkut ilçesi Karakale köyü Muş­ Bulanık yolu üzerinde, 121 ada 1 parsel

Uzman Görüşü

Muş- Ağrı anayolu üzerinde, köy merkezi ve trafik açısından işlek bölgede, 2211.43 m2 arsa üzerinde 70.00 m2 kapalı alanlı binası bulunan, akaryakıt istasyonu olarak kullanıma uygun olabilecek yol üzerinde konumludur. Muş-­Bulanık yoluna geniş bir cephesinin olması, alt yapı faaliyetlerinden faydalanması, araç gidiş ­dönüşlerinin yoğun olduğu bir yol üzerinde olması açısından avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: Köy merkezi ve trafik açısından işlek bölgede, 2211.43m2 arsa üzerinde 70.00 m2 kapalı alanlı binası bulunan, akaryakıt istasyonu olarak kullanıma uygun olabilecek yol üzerinde konumludur. Muş- Ağrı anayolu üzerindedir. Muş ili, Korkut ilçesi, Karakale Köyü, Muş ­Bulanık yolu üzerinde yer alan 121 Ada 1 Parsel üzerinde yer almaktadır. İstasyon idari bina, akaryakıt satış istasyonu, akaryakıt pompaları ve tankları, wc çevre ve saha tanziminden oluşmaktadır. İdari binada 1 adet salon,1 adet oda,1 adet mutfak,1 adet banyo ve 1 adet balkon bulunmaktadır. Parsel ait alt yapı tam olup faal durumdadır. Parselin yaklaşık 1.200 m2 lik kısmı parke ile kaplıdır. Parsel üzerinde 70 m2 büyüklüğünde bir katlı betonarme idare binası vardır. İdare binası yapı ruhsatı ile yapı kullanmaz izin belgesi mevcuttur. İdare Binasında elektrik odası, satış reyonu,büfe, mescit ve hacimlerinden ibarettir. Taşınmazın zeminleri seramik döşemeli, duvarları saten boyalıdır. Pencere doğramaları PVC malzeme imalatı camlıdır. Zemin katta bulunan büfe ön cephesinde alüminyum malzeme imalatı camekan mevcuttur. Konu taşınmazın yaklaşık 8 m2 alana sahip ruhsatsız ekonomik değeri bulunmayan wc bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri diş cephe boyası boyalıdır. 1 adet kanopi; Yaklaşık 8 X21 metre ebatlarında 168 m2 alana sahiptir. 3 adet yakıt pompası olup, 3 adet yakıt pompasında 6 adet tabanca ( her birinde iki adet tabanca), 1 adet yakıt pompasında 2 adet tabanca ( LPG) bulunmaktadır. 

Ulaşım: Muş ili, Korkut ilçesi, Karakale Köyü, Muş ­Bulanık yolu üzerinde Bulanık ilçesine doğru giderken yolun sağ tarafında köy merkezinde yer alan Keler Petrol İstasyonudur. Taşınmaza ulaşım için Muş İlinde Bulanık ilçesine doğru gitmekte olan toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşılmaktadır. Konu taşınmazın yer olduğu yolun hemen karşısında köyün merkez camisi, taşınmaz ile aynı hizada 200 m mesafede köy merkezinde jandarma karakolu yer almaktadır. Bölgede yoğun olarak tarım ve hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yol aynı zamanda Muş Bulanık Ve Malazgirt ilçelerine giden karayolu olması sebebi ile araç trafiği 12 ay boyunca bu bölgede yoğun ve hareketlidir. Akaryakıt istasyonu yol üzerinde olmasından ötürü ticari sirkülasyon açısından ve gelişim açısından önemli bir muhitte yer almaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölgede geniş tarım arazileri bulunmaktadır. 

 Not: Taşınmazın Cins Tahsis tapusu bulunmaktadır ve kullanımı Akaryakıt İstasyonu'dur. Tapu niteliği Akaryakıt lpg istasyonu ev ve arsası'dır. Tarihi:01/04/2005 tarihli yapı ruhsatı ile yapı kullanma izin belgeleri vardır.26.09.2005 tarih 2005/107 nolu akaryakıt istasyonu geçiş yolu izin belgesi mevcuttur. Ayrıca akaryakıt istasyonunda 26.09.2005 tarih 01 nolu işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı, Lisans no: BAY/563 42 /14681 nolu ve 13.10.2005 tarihli Enerji Piyasası düzenleme kurumu tarafından verilen EPDK bayilik lisansı, LPGBAY/ 769 205 03569 no.lu lpg lisansı bulunmaktadır ancak güncel koşullarda lisanslın geçerliliği ayrıca araştırılmalıdır. Taşınmaz mevzi planında Konut dışı kentsel çalışma alanında yer almakta olup, E:0,60 ve Hmax= serbest olacak şekilde yapılaşma koşullarına sahiptir. Konut Dışı Kentsel Çalışma Alanında İçerisinde motel ve lokanta da bulunabilen akaryakıt satış ve bakım istasyonları, resmi ve sosyal tesisler yapılabilir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.