0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Muğla Milas Sakarkaya Mahallesi'nde 2 Katlı Kargir Ev ve Arsası

Bankadan 2 224m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18231
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
224m2
Ada:
103
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sakarkaya Mahallesi, Merkez Sokak, No: 22 Milas - Muğla

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın pencereleri Pvc doğrama, üst kata çıkış merdiven başmakları seramik, korkulukları alüminyum doğramadır. Taşınmaz doğa manzarasına sahip olup, ısınması soba ile sağlanmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Parselin kuzey cephe hattında 1 adet kat bilgisini 2 olarak belirtildiği tescilli yapının bulunduğu görülmüştür. Pafta üzerinde yapılan ölçümlerde parselin kuzey cephesinde yer alan yapının taban alanının yaklaşık 112 m2 alanlı olduğu tespit edilmiştir. Parselin kuzey cephe hattında 1 adet iki katlı binanın bulunduğu görülmüştür. 2 kattan oluşan taşınmazın her iki katıda simetrik olarak inşa edilmiş olup, kadastral pafta üzerinde yer alan ölçümler baz alınarak 2 katta toplam 224 m2 lik kullanım alanlı olarak hesaplanmıştır.

Ana gayrimenkul, Sakarkaya Mahallesi sınırları içerisinde amorf geometrik şekle ve eğimli topoğrafik arazi yapısına sahip, 289,43 m2 yüz ölçümlü 103 ada 2 no.lu parsel üzerinde konumludur. Taşınmaz “İki katlı kargir ev ve arsası” olarak cins tashihli olup taşınmaza ait herhangi bir ruhsat, mimari proje vb. evrak kaydına rastlanmamıştır. Parselin kuzey cephe hattında 1 adet kat bilgisini 2 olarak belirtildiği tescilli yapının bulunduğu görülmüştür. Pafta üzerinde yapılan ölçümlerde parselin kuzey cephesinde yer alan yapının taban alanının yaklaşık 112 m2 alanlı olduğu tespit edilmiştir. Parselin kuzey cephe hattında 1 adet iki katlı binanın bulunduğu görülmüştür. 2 kattan oluşan taşınmazın her iki katıda simetrik olarak inşa edilmiş olup, kadastral pafta üzerinde yer alan ölçümler baz alınarak 2 katta toplam 224 m2 lik kullanım alanlı olarak hesaplanmıştır. Yapının kargir yapı tarzında inşa edilmiş olup, ön cephe hattında teras alanı ve teras alanın alt bölümünde depo bulunmaktadır. Parselin etrafı taş ve tuğla duvarlar ile çevrili olup, giriş güney cephe hatta yer alan demir kapıdan sağlanmaktadır. Parselin kuzey cephe hattından komşu parsel ile diğer cephe hatlarından ise kadastral yola cepheli konumdadır. Mevcut durumda taşınmazın batı yer alan kadastral yol faal durumdadır. Parselde yer alan yapının dış cephesi badanalı, çatısı ise basit kırma sistem ahşap üzeri kiremit kaplıdır. Bölgede yol, su ve elektrik alt yapı çalışmaları tamamlanmıştır.

Not: Oda sayısı temsili yazılmıştırTaşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.