1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Muğla Milas Bozbük'te Denize Sıfır Turizm İmarlı Hisseli Arsa

Sahibinden 449m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18032
Metre Kare 449m2
Ada 105
Parsel 86
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Muğla Milas Bozbük ( Tapuda Kazıklıbucak Mahallesi) 105 ada 86 parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın 1/100.000 ölçekli planda turizm proje alanında yer alıyor olması, 1/5000 ölçekli planda günübirlik turizm alanı içerisinde yer alıyor olması, 6679m2 yüzölçümüne sahip olması, denize kıyısının olması, parselin çevresinde konut alanlarının var olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Tapuda Milas Kazıklıbucak Mahallesi'nde kayıtlı 6.679,64 m2 yüzölçümlü Zeytinli Tarla vasıflı 105 ada 86 parseldir. Parselin çevresinde konut alanları yer almakta olup, parselin denize kıyısı bulunmaktadır. 6.679,64 m2 parselin 125/1858 hisse oranı satılıktır, bu hisseye düşen ortalama 449,34 m2'dir.

Zeytinlik vasıflı, 105 ada 86 parselin şifahi olarak alınan bilgiye göre, 1/100.000 Ölçekli Planda Kaplankaya Büyük Turizm Proje Alanında yer almakta olduğu öğrenilmiştir. Parselin hangi etapta kaldığı ve uygulama imar planın ne safhada olduğu belediyeye yapılacak resmi başvuru ile öğrenilebilir.1/500 Ölçekli Nazım İmar Planın'nda Günübirlik turizm alanı ve bir kısmının yolda kaldığı öğrenilmiştir.  

Not: Üzerinde 3402 sayılı kanunun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi şerhi vardır, ada parsel numarası ve yüzölçümünde değişiklik olabilir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Güncel imar durumunu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz. Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.