Mersin Yenişehir Çiftlikköy Mahallesinde 72 m2 Dükkan

Bankadan 72m2

Özellikler

Tapu no 11513
Ada 9815
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm B Blok 11,12
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ÇİFTLİKKÖY Mah. MİMAR SİNAN Cad. MURAT BAL APT. Sit. No: 16/ BA-BB / YENİŞEHİR / MERSİN

Mersin Yenişehir Çiftlikköy Mahallesinde 72 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Mersin İli, YeniĢehir İlçesi Çiftlikköy Mahallesi sınırları içerisinde Mimar Sinan Caddesi üzerinde konumlu Murat Bal Apartmanı içerisinde, B Blok, Zemin kat, 11-122 b.b no lu dükkanlardır. Ana taşınmaza erişmek için ilçenin ana ulaşım arterlerinden olan İstemihan Talay Bulvarı üzerinde Mezitli istikametine doğru ilerlenirken bulvarın 34. Cadde ile kesişim noktasından sağa kuzeye doğru dönülür 34. Cadde üzerinde 650 m ilerlenildikten sonra sol kol üzerinde konumlu 13. Cadde ile Mersin Üniversite Hastanesini birbirine bağlayan yola batı istikametli dönülür. Yaklaşık 450 m ilerlenilir daha sonra kuzey istikamete dönülür ilerlenir ve sağ kol üzerinde konumlu ana yapıya erişilir. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi doğu karşısında konumludur.

Özellikler: 11 NOLU B.B.: Taşınmaz bina girişine göre yapının sağ/kuzey kenarında yer almaktadır. K-B cephelidir. Mimari projesine göre brüt 35 m2 alanlı olup tek hacimden oluşmaktadır.  12 NOLU B.B.: Taşınmaz kuzeyden güneye doğru 2. sırada yer almaktadır. Batı cephelidir. Mimari projesine göre brüt 37 m2 alanlı olup tek hacimden oluşmaktadır.  Mahallen taşınmazları birbirinden ayıran ara duvar kaldırılmış olup, tek hacimde birlikte kullanıldığı gözlenmiştir. Ayrıca 11 b.b. nolu dükkan içinde bulunan wc hacminin inşa edilmediği tespit edilmiştir. Basit bir tadilatla projesine dönüştürülebilir niteliktedir. Dış cephesi camekan, zeminleri seramik kaplıdır. Duvarlar ve tavan alçı sıvalıdır. Islak hacim yüzeyleri seramik kaplıdır. 

Taşınmazlar 1.724,37 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde betonarme-karkas strüktürde ayrık 2 blok olarak inşa edilmiş olan yapılardan, parselin doğu yarısında yer alan B Blokta konumludur. Blok Zemin + 3 normal katlıdır. Binanın zemin katında kapıcı dairesi, 11-12-13-14 b.b. nolu dükkanlar ve bina girişi, 1. ve 2. normal katlarında 4'er adet, 3. normal katında ise 2 adet mesken bulunmaktadır. Bina girişi doğu cepheden, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Dış cephesi akrilik boyalıdır. Ana giriş kapısı ferforje demir doğramadır. Yapı asansörlüdür. Açık otopark alanı bulunmaktadır. 

Not: 11.06.2015 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.