COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Yenişehir Akdeniz Sitesi'nde 3+1 150 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17425
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 2088
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 11
İskan Tarihi 22/07/2005
Ruhsat Tarihi 21/11/1996
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler Mahallesi, 1863. Sokak, Akdeniz Sitesi, No:2 / 1 Yenişehir/MERSİN (UAVT:1978019386)

Açıklama

Özellikler: 1. katta konumlu 1 bağımsız bölüm nolu meskendir. Bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Konu mülk projesine göre salon, mutfak, 3 oda, antre, hol, banyo, lavabo, wc ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 150 m2 alana sahiptir. 

Bina girişi ve ortak kullanım alanları, normal katlarda 2'şer adet daire olmak üzere toplam 22 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina betonarme karkas olarak inşa edilmiştir. Dış cephesi dış cephe boyasıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Yapı ruhsatına göre yerleşik ısıtma sistemi bulunmamaktadır.

Ulaşım: Mersin İli, Yenişehir İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, 1863. Sk. Akdeniz St. No: 2 Kat:1 Daire 1 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için, kentin ana ulaşım arterlerinden olan İsmet İnönü Bulvarı ile Hüseyin Okan Merzeci Bulvarlarının kesiştiği kavşaktan, Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı üzerinde güneybatı istikametinde devam edilir. Yaklaşık 500 m. ilerlenir ve sağa 1850. Sokak'a geçilir. Bu sokak üzerinde 250 m. ilerlenir ve sola 1859. Sokak'a ve akabinde ilk sağa 1856. Sokak'a geçilir. Bu sokak üzerinde ilk sola 1863. Sokak'a geçilir. Bu sokak üzerinde sağ kolda yer alan 2 numaralı binaya ulaşım sağlanır. Özel araç ve toplu taşıma vasıtaları ile taşınmaza ulaşım mümkündür.

Not: 21/11/1996 tarihli yapı ruhsatı ve 22/07/2005 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.