COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Tarsus Kırklarsırtı Mahallesi Gold City Sitesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13115
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 140m2
Ada 134
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 16
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Mersin İli, Tarsus İlçesi, İncirlikuyu Köyü, Kırklarsırtı mah., YZB Yaşar cad., 2624. sok., Gold City Sitesi, No:1, B Blok, 1. kat, Bağımsız Bölüm no:1

Mersin Tarsus Kırklarsırtı Mahallesi Gold City Sitesinde 3+1 Daire

Açıklama

Özellikler: Mesken: güney-kuzey-batı cepheli olup merdivenlerden çıkışta sol kol üzerinde ve asansörlerden inişte sağ kol üzerinde yer almaktadır. Blok kuzey girişine göre ise sağ kol üzerinde yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre: 3 oda, salon, mutfak, banyo, antre, hol, 1 adet balkon ve 1 adet terastan oluşmakta olup yaklaşık 26 m2`lik teras alanı hariç yaklaşık 140 m2 brüt kullanım alanlıdır. Mesken girişi pres çelik kapı ile sağlanmaktadır. Kuru hacimlerin zemin yüzeyleri odalar ve salon laminant parke kaplama olup diğer bölümler seramik kaplamadır. Duvar ve tavan yüzeyleri alçı sıva üzeri saten boya kaplamadır. Islak hacim zemin ve duvar yüzeyleri seramik kaplamadır. İç doğrama pres panel kapılar ve dış doğrama PVC ısıcamlı kapı-pencerelidir. Mutfak tezgahı granit mermer ve dolapları MDF mobilyalıdır. Banyoda jakuzi üzeri duşakabin, klozet ve hilton lavabo mevcuttur. Ebeveyn banyosunda fıskiye mevcuttur. WC`de klozet ve hilton lavabo mevcuttur. Balkon zeminleri seramik, denizlikleri mermer ve korkulukları krom profil doğramadır. Meskende iyi sınıf işçilik ve malzeme kalitesi kullanılmış olup monteleri yarım bırakılmıştır.
Ana gayrimenkul 134 ada, 1 parsel, 6.079,00 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine kurulu, blok nizam betonarme yapı tarzında, 3 blok şeklinde, 2013 yılı ruhsatlı olarak inşa edilmiştir. B blok parselin güney-doğu köşesinde yer almaktadır. Blok; bodrum, zemin üzeri 14 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katında sığınak, masa tenisi odası, zemin katında çocuk oyun alanı, toplantı salonu, bilardo salonu, cafe salonu, toplantı salonu ve normal katların her birinde 2şer adet mesken (1. katta 1, 2 numaralı meskenler:..:14. Katta 27, 28 numaralı meskenler) bulunmakta olup toplam 28 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Blok dış cephesi sıva üzeri su bazlı akrilik dış cephe boyası kaplamadır. Girişi kuzey ve güney cepheden şifreli otomatik kapı ile sağlanmaktadır. İç hol zeminleri granit kaplama olup duvar ve tavan yüzeyleri alçı sıva üzeri saten boya kaplamadır. Merdiven ve sahanlıklar mermer kaplama olup korkulukları krom profil doğramadır. Blokta 2 adet asansör ve yangın merdiveni mevcuttur. Site girişi kuzey cepheden otomatik kapı ile sağlanmaktadır. Site içerisinde açık otopark, çocuk oyun alanı, spor alanı, yüzme havuzu ve kamelya mevcuttur. Otopark zemini kilit taş kaplamadır. Site çevre ve peyzaj düzenlemesi tamamlanmış olup parsel sınırları duvar üzeri demir çit ile çevrilmiştir.

Ulaşım: Tarsus ilçesi arterlerinden olan ve batıda Kasım Ekenler Bulvarından başlayan Yüzbaşı Yaşar Caddesi, doğu istikametinde takip edilir. Yaklaşık 1.75 km mesafede sağ kol üzerine dönülür. Yaklaşık 370 metre mesafede sol kol üzerinde konu taşınmazın bulunduğu site girişine ulaşılır. Site Yüzbaşı Yaşar Caddesine cepheli olup caddenin kuzeyinde yer almaktadır.

Not: 13.01.2016 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.