Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Mersin Silifke Saray Mahallesinde 3+1 136 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 136m2

Özellikler

Tapu no 9591
Pafta 1
Ada 81
Parsel 171
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Saray Mahallesi Ziya Uygur Sokak No:20/2 Silifke/Mersin

Mersin Silifke Saray Mahallesinde 3+1 136 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, ulaşım, toplu taşıma araçları ve özel araç ile kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Silifke belediyesi önündeki İnönü Bulvarı üzerinde, doğu yönünde ~170 metre ilerlenir ve sola dönerek Ziya Uygur Sokağa giriş yapılır. Taşınmaz, sokak üzerinde ~45 metre ileride sol tarafta yer almaktadır. Taşınmaz; okul, cami, park gibi sosyal donatılara ve çok sayıda kamu Kuruluşlarına yakın konumdadır, yakın çevresi Ticari kullanım fonksiyonlu gelişmekte olup, bölge; elektrik, su, yol vs. altyapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Bölgede genellikle alt katları dükkan, üst katları ofis olan, 4‐5 katlı İş merkezleri teşekkül göstermiştir, cari yoğunluk yüksek seviyede olup, az sayıda konut özellikli yapı bulunmaktadır ve bölgenin ticaret ağırlıklı gelişeceği ön görülmektedir.
Özellikler: Taşınmaz, 1.Kat, 2 bağımsız bölüm nolu “mesken” vasıflı olup, projesine göre bati cepheden sağlanan bina giriş yönünden bakıldığında arka tarafta sağda yer almaktadır, merdivenden çıkışta soldan 2.kapı şeklinde konumludur. Güney ve doğu cepheli olmak üzere iki cephelidir.Taşınmaz, oda+mutfak, salon, 2 oda, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık brüt 136 m2 alana sahiptir. Taşınmaz inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. Isınma klima ile sağlanmaktadır. Taşınmazda eksik imalatlar bulunmaktadır.
Ana bina yol kotu altı 1 kat, yol kotu üstü zemin+4 kat ve çatı olmak üzere toplam 6 katlı, betonarme yapı türünde tek blok olarak, inşa edilmiştir ve 19 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.Binaya girişi sağlayan merdiven basamakları mermer kaplı olup, bina giriş kapısı kanatlı demir ferforje kapıdır, camları takılı değildir. Bina giriş holü ve merdiven basamakları şap beton ile kaplı, merdiven korkulukları bulunmamaktadır. İç duvarlar, astar boya ile boyalı olup, batı cephe ve güney cephe, 1.normal kat seviyesinden itibaren söve kaplama ile alt katlar ise plastik boya ile kaplanmıştır, doğu cephe ise kaba inşaat şeklinde, sıvasız ve boyasızdır. Binada 1 adet asansör yeri mevcut olup, asansör ve ekipmanları bulunmamaktadır, ısınma klima ile sağlanmaktadır.

Not: 28/06/2000 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.