1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Hamam Mahallesi İskan Mevkii'nde 3 Dönüm Tarla

Bankadan 3634m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18670
Metre Kare 3634m2
Ada 230
Parsel 20
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hamam Mahallesi, İskan Mevkii, 230 Ada 20 Nolu Parsel Mut / Mersin

Uzman Görüşü

Taşınmazın güney ve doğu cephesinden kadastral yola cepheli olması, Bağlı olduğu Hamam Mahallesi yerleşim alanına kuşbakışı yaklaşık 700 m mesafede bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

MERSİN HAMAM KÖYÜ'NDE MÜSTAKİL PARSELDE TARIMA ELVERİŞLİ 3 DÖNÜM TARLA 

Özellikler: 230 Ada 20 Parseldeki taşınmaz, 3.634,12 m2 yüzölçümüne sahip olup Tarla niteliğindedir. Taşınmaz yerinde kısmen bahçe niteliğinde kullanılmakta olup bahçe bakımsızdır. Geometrik olarak amorf formda olup eğimli topoğrafik yapıdadır. Parsel paftasına göre güney ve doğu cephesinden kadastral yola cephelidir. Kuzey cephesinden 21 no.lu parsele, batı cephesinden ise 19 no.lu parsele cephelidir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir yapı elamanı mevcut değildir. Parsel üzerinde kayısı ağaçları olduğu görülmüştür. Parsel üzerinde sulu tarım yapılmaktadır. 

Taşınmaz ilçe kırsalında konumlu olup, yakın çevresinde mahalle yerleşim alanları dışında yapılaşma seyrektir. Bağlı olduğu Hamam Mahallesi yerleşim alanına kuşbakışı yaklaşık 700 m dir. Mut ilçesine yaklaşık 11 km mesafededir. Yakın çevresinde köy yerleşim alanları ve tarım arazileri yer almaktadır.

Not: Taşınmaz Tarla niteliğindedir. Paftasına göre güney ve doğu cephesinden kadastral yola cephelidir. Alıcı adayının teklif verdiği zaman mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.