COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Gülnar Üçoluk Mahallesinde 19 Dönüm Üzüm Bağı

Bankadan 19713m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12115
Metre Kare 19713m2
Ada 114
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Üçoluk Mahallesi, Efendialanı Mevki, 114 ada 2 Parsel GÜLNAR/MERSİN

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Tarıma elverişli iklim yapısına sahip, tarımsal fonksiyonlu olarak talep VERİMLİ BÖLGEDE, "Üzüm Bağı" olarak kullanılabilir, TAM HİSSELİ olması önemli avantaj, 19.713,15 m² BAĞ
Özellikler:  114 ada, 2 parsel numarası ile kayıtlı 19.713,15 m² alana sahip "Bağ" vasıflı taşınmaz mevcutta da "Üzüm Bağı" olarak kullanılmaktadır. Parsel topoğrafik açıdan güney batı istikametinde eğimli zemine sahip olup, geometrik olarak amorf şekle sahiptir. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamakta olup, ulaşım komşu parsel üzerinden toprak yol ile sağlanmaktadır. Parselin sulama imkanı bulunmamaktadır. Taşınmazın kuzeyinde 114 ada 194 ve 195 nolu parseller, diğer cephelerinde ise 114 ada 131 parsel numaralı orman arazisi yer almaktadır. Taşınmaz üzerinde ruhsatlı ya da ruhsatsız herhangi bir yapı bulunmamakla birlikte, parsel sınırlarını çevreleyen belirleyici bir nesne de (tel, çit, bahçe duvarı vb.)

bulunmamaktadır.

Ulaşım: Gülnar Belediyesinin güneyinden geçmekte olan Gülnar Yolu üzerinde kuzey batı istikametinde yaklaşık 100 metre ilerlenerek ulaşılan Hasan Abağ Caddesi üzerinde kuzey istikametinde yaklaşık 8,5 km ilerlenerek batı istikametinde devam eden yola girilir. Yol üzerinde yaklaşık 230 metre ilerlenerek güney istikametinde devam eden yola girilerek yaklaşık 170 metre ilerlenerek sağ tarafta konumlu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge köy halkı tarafından tarımsal fonksiyonlu olarak talep görmekte olup, yakın çevresinde çok sayıda tarla, bağ ve bahçeler bulunmaktadır. Bölgeye ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır.