COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Bozyazı İlçesi Tekmen Mahallesi EMSİ Sitesinde 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 136m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12357
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 136m2
Ada 104
Parsel 88
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm D 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Tekmen Mahallesi, Sahil Sokak, EMSİ Sitesi, No82 D, Daire 1 Bozyazı/Mersin

Mersin Bozyazı İlçesi Tekmen Mahallesi EMSİ Sitesinde 4+1 Dubleks Daire

Açıklama

Denize ve Mersin-Antalya Yolu'na çok yakın konumda, SİTE İÇERİSİNDE, Kat mülkiyetine geçmiş, yemyeşil peyzaj ve yatay yerleşim planıyla dikkat çekici, brüt ~136 m² kapalı alan ve ~50 m² açık alanına sahip DUBLEKS FIRSATI
Özellikler: Taşınmaz tek tip olup, zemin kat, 1. kat ve çatı katı şeklinde planlanmış ve inşa edilmiştir. Zemin kat brüt ~50 m² alanlı, salon, antre, mutfak, duş- ­wc ve 2 adet balkon (toplam ~20 m² alan), normal kat brüt ~62 m² alanlı olup, 3 adet yatak odası, hol, balkon ve banyo hacimlerinden, çatı kat ise brüt ~24 m² alanlı, yatak odası ve 2 adet teras (toplam ~30 m² alan) olmak üzere, her bir bağımsız bölüm toplamda brüt ~136 m² kapalı alan ve ~50 m² açık alanına sahiptir. Taşınmazın dış cephesi akrilik boyalı olup, giriş kapısı ahşap, balkon kapıları ve pencere doğramaları PVC mamulü ısıcam özellikli, balkon korkulukları ise alüminyumdur. Güneş enerjisi tesisatı bulunan taşınmazın teras zemini seramik kaplıdır.
Taşınmazların yer aldığı ana gayrimenkul; 6966,45 m² büyüklüğündeki 104 ada, 88 parsel üzerine, 
ayrık nizamda, betonarme­ karkas yapı tarzında, her birinde aynı tip 5 adet dubleks mesken bulunan, A, B, C, D, E, F, G ve H şeklinde adlandırılmış 8 adet blok ve toplamda 40 adet bağımsız bölüm şeklinde planlanmış ve inşa edilmiştir.

Bloklar parselin batı kısmında güneyden kuzeye A, B, C ve D, doğu kısmında ise kuzeyden güneye E, F, G ve H
şeklinde dizilmiştir. Bir adet açık otopark alanı planlanmış, ancak inşa edilmemiş olan sitenin etrafı beton duvarla
çevrilidir. Kıyı çizgisine ~200 metre mesafede yer alan taşınmazın blok dış cepheleri akrilik boyalıdır.

Ulaşım:  Yakın çevresinde yazlık siteler ve tarım alanları bulunan ana taşınmaza ulaşım için, Mersin Antalya Yolu üzerinde, Bozyazı yönünde ilerlenirken, Limanağzı Mevkii'nde sola, Sahil Sokak'a sapılıp bu sokak üzerinde ~1 km ilerlenir. Taşınmazın yer aldığı site, sokağın sağında konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge, ormanlık alanlar, muz seraları ve deniz arasında kalmış yarı kırsal bir yerleşim birimi olup, taşınmazın bulunduğu siteyle benzer birkaç sitede yazlık yerleşim bulunmaktadır. Bölgenin altyapı problemi olmasa da, ulaşım genellikle özel araçlarla sağlanabilmektedir. Kentsel donatı alanı eksikliği bulunan bölge Mersin merkeze ~200 km, Antalya'ya ise ~300 km mesafede yer almaktadır.
Not: 14.09.2012 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.