Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mersin Akdeniz İlçesi'nde 26 m2 Ofis (No:113)

Bankadan 26m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
4031
Metre Kare:
26m2
Ada:
1297
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
34
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
46
İskan Tarihi:
31.12.1997
Ruhsat Tarihi:
24.06.1987
Kullanım Durumu:
Boş
Bağımsız Bölüm:
113
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KUVAİ MİLLİYE CADDESİ, MAHMUDİYE MAHALLESİ METROPOL İŞ MERKEZİ 6.KAT 113

Uzman Görüşü

Taşınmazın çarşı merkezinde konumunda, cadde üzerinde yer alan binada bulunması, bölgede altyapı ve ulaşım sorunu bulunmaması olumlu yönleridir.

Açıklama

Açık Adres: Mersin İli, Akdeniz İlçesi, Mahmudiye Mahallesi, Kuvayi Milliye Caddesi, Gökdelen İşhanı, No:107H Kat:6 Kapı No: 113

Ulaşım: Gayrimenkul; Mahmudiye Mahallesi, Kuvai Milliye Caddesi, Gökdelen İşhanı, No:107H dış kapı numaralı binada yer almaktadır. İşhanı, bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan Kuvai Milliye Caddesi üzerinde kuzey istikametinde ilerlemek suretiyle 111. Cadde kesişimine gelmeden sol kol üzerinde konumludur. Bölgede altyapı tamamlanmış olup, altyapı ve kamu hizmetlerinden iyi derecede istifade edilmektedir. Sosyo-ekonomik olarak bölge orta gelir grubuna hitap etmektedir. Bölge genellikle betonarme karkas tarzında ayrık nizamda inşa edilmiş 5-8 katlı çoğunlukla eski kısmen yeni yapılardan oluşmaktadır. Ana arter üzerleri genellikle ticari ve işyeri nitelikli gelişme göstermekte olup kuzeye doğru gidildikçe konut ve ticaret fonksiyonlu gelişme görülmektedir. İşhanına ulaşım İsmet İnönü Bulvarı üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. İşhanına yakın konumda Akdeniz Belediyesi, Evkur Avm ve Mersin Adliye Binası gibi sosyal donatı alanları yer almaktadır.

Özellikler: Ofisin yer aldığı bina 46 katlı olup bodrumunda 3 otopark katı mevcuttur. Bina içerisinde toplam 435 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Yapı içerisinde 10 adet asansör bulunmaktadır. Bina yaklaşık olarak 30 yaşında olup, yapımında kullanılan malzeme ve işçilik genel itibariyle iyi niteliktedir. Binanın 6. katında yer alan 113 kapı numaraları ofis 26 m2 kullanım alanına sahip olup aynı kattaki diğer 4 ofis bölümüyle birleştirilmiş durumdadır. Ofisin giriş kapısı ahşap, pencereleri pvc doğramadır. Zeminler bütün mahallerde seramik kaplama, duvarlar plastik boyalıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.