COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Akdeniz Çankaya Mahallesinde 60 m2 Ofis

Bankadan 60m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12284
Metre Kare 60m2
Ada 152
Parsel 30
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 21
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çankaya Mahallesi, Kuvayi Milliye Caddesi, No:35, Güleç İş Hanı, Kat:2 Büro No:2 Akdeniz/MERSİN

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Merkezi bir konumda, çarşı lokasyonu içerisinde, Yapı kullanma izin belgesinin alınmış olması, görünürlüğü yüksek mevkide oluşuyla ve Tablela avantajıyla göz dolduran, Akdeniz Belediyesi, Silifke Caddesi, Mersin Tren Garı ve Toros Devlet Hastanesine çok yakın konumlu, Kuvayi Milliye Caddesi'ne cepheli 60.00 m2 BÜRO FIRSATI
Ulaşım:
Taşınmaza Ulaşım Tarifi: Akdeniz ilçesi ana arterlerinden olan Silifke Caddesi üzerinden kuzey istikamette ayrılan Kuvayi Milliye Caddesi'ne geçiş yapılır ve söz konusu cadde üzerinde yaklaşık 40 m ilerlenir ise sol kolda yer alan ana taşınmaza ulaşım sağlanır. Ana taşınmazın bulunduğu bölge merkezi bir bölge konumunda olup, gelişimini tamamlamıştır. Bölgeye çeşitli toplu taşıma araçları ile ulaşmak mümkündür. Konu taşınmazın yer aldığı bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Taşınmazın üzerinde konumlu olduğu Kuvayi Milliye Caddesi üzerinde araç ve yaya trafiği yüksek olmak üzere ticari hareketlilik yoğundur. Bölgede yer alan binaların zemin katları iş yeri normal katları ise genellikle ofis olmak üzere mesken olarak da kullanılmaktadır. Yakın çevresinde; Akdeniz Belediyesi, Silifke Caddesi, Mersin Tren Garı ve Toros Devlet Hastanesi gibi röper noktaları bulunmaktadır.
Özellikler: 2 bağımsız bölüm no'lu büro kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre bulunduğu yapının 2.katında yer almaktadır.(Her 
normal katta 1 adet büro bulunmaktadır.) Kuzeydoğu cepheli taşınmaz kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 60 m2 alanlı olmak üzere 2 oda ve WC hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapıdır. Kuvayi Milliye Caddesi'ne cepheli olması itibariyle tabela/reklamasyon avantajı bulunmaktadır.
Ana gayrimenkul 65 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, betonarme karkas sistem, bitişik nizamda ve bodrum, asma katlı 
zemin ve 4 normal kat olarak inşa edilmiştir. Ana taşınmazın bodrum ve asma katlarında zemin katta yer alan 3 adet dükkanın eklentileri, zemin katında 3 adet dükkan ve bina girişi, kalan 4 normal katında ise her katta birer adet büro yer almaktadır. Bu şekliyle ana taşınmaz toplam 7 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesine uygun olarak zemin kat seviyesinden ve kuzeybatı cepheden yapılmaktadır. Bina dış yüzeyi kaleterasit dış cephe kaplaması, giriş kapısı ferforje doğrama kapı, zemin döşemesi mermer kaplama, duvarları giriş holünde yarıya kadar mermer kaplama olmak üzere kalan kısımlarda plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada 1 adet asansör bulunmakta olup, değerleme tarihinde çalışmadığı görülmüştür.
Not: 14/08/1989 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.