1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Marmara Ereğlisi'nde Denize Yürüme Mesafesinde 7+3 Tripleks Villa

Sahibinden 7+3 260m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18515
Oda Sayısı 7+3
Metre Kare 260m2
Ada 0
Parsel 2986
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sultanköy Mah. Kule Sk. No:8 Marmara Ereğlisi/Tekirdağ

Açıklama

HARİKA KONUMDA DENİZE YÜRÜME MESAFESİNDE BAHÇELİ 7+3 TRİPLEKS VİLLA 

Özellikler:7+3  Tripleks brüt 260 net 235 m2 bahçeli müstakil villa  Bahçe içinde 1 araçlık üstü kapalı garaj Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi Arçelik marka ankastre mutfak Doğalgaz Kapıda, şehir suyu kullanılmakta, Kuyu ve Kanalizasyon sistemi yok,foseptik kullanılmaktadır.  Denize alt geçitten geçilerek 5 dak. yürüme mesafe vardır.  Bahçede ,içinde mutfak olan kış bahçesi  ve kömürlük vardır. Bahçede organik tarım yapılabilir, deprem sonrası yapılmış, İston hazır beton kullanılmıştır.

Zemin Kat m2 :  Salon : 20, Açık Mutfak : 9 ,1.Oda : 9   2.Oda : 16  Banyo : 5 Veranda  : 11 Tuvalet : 4  Antre : 6 m2'dir.

1.KAT m2 : Salon : 221.Oda : 9 2.Oda : 9 3.Oda : 16   Banyo : 8 Balkon : 6 m2'dir.

2.KAT m2  Salon : 26 1.Oda :11 2.Oda : 11   Mutfak : 10  Banyo : 7 Antre : 6  Kapalı Teras : 14 m2'dir.

Not: Arsa Tapulu fakat iskanı alınmıştır. 
Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.