0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe'de Mir Plaza'da 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 65m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19017
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
65m2
Ada:
309
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
09.04.2015
Ruhsat Tarihi:
14.03.2014
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
6
Bağımsız Bölüm:
11

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİ MAHALLE HÜKÜMET CADDESİ 522 SOKAK, MİR PLAZA NO: 1 ,KAT: 6 DAİRE: 11 KIZILTEPE/MARDİN

Açıklama

Özellikler: Mardin İli, Kızıltepe İlçesi, Yeni Mahallesi, Hükümet Caddesi 6. kat konumlu 11 nolu bağımsız bölümdür. Bina girişi 522 sokak cephesine göre sol arka cephede zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre sol arka cephede konumlu olup kuzey-doğu cephelidir. Taşınmaz projesine göre 1 salon, 1 oda, 1 mutfak ve 1 banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Brüt 65,00 m² dir.

Taşınmazın kuzey doğu cephesinde Özgürlük meydanı, çarşı merkezi, Batı cephesinde Şahkulubey Cadesi, Ersoylu Caddesi, Belediye otoparkı, Müftülük Binası ve çarşı merkezi yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölge Kızıltepe çarşı merkezi konumda olup yapılaşmanın yoğun bir muhittir. Taşınmazın bulunduğu bölge ana cadde ve ara sokakların zemin katları işyeri, normal katları mesken olarak kullanılan ağırlıklı 4-6 katlı binalar ile yeni yapılar. Çarşı merkezine yakın mesafede yer alan bölge yerleşim alanı olarak genellikle orta ve üst gelir seviyesine sahip kişiler tarafından mesken olarak tercih edilmektedir. Bölgedeki sosyal donatı alanları ihtiyacı karşılayacak seviyede ve yürüyüş mesafesindedir. Bölgenin ulaşım açısından herhangi bir problemi bulunmamaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 14.03.2014 tarihli yapı ruhsatı ve 09.04.2015 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.