Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe'de Havaalanına Yakın Konumda Daire Fırsatı

Bankadan 4 + 1 200m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15326
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
200m2
Ada:
141
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
02/11/2011
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
7

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenikent Mahallesi, 9129. Sokak, Kuşak 2 Apt., No: 6/7 Kızıltepe/Mardin

Uzman Görüşü

Taşınmazın tercih edilen bir bölgede bulunması, asansörlü olması, kat mülkiyeti tesis edilmesi, otoyola ve sosyal donatı alanlarına yakın olması avantajlarıdır.

Açıklama

KIZILTEPE DEVLET HASTANESİNE VE MARDİN HAVAALANINA ÇOK YAKIN KONUMDA 4+1 GENİŞ KULLANIMLI DAİRE FIRSATI

Özellikler: 2.kat 7 bağımsız bölüm nolu taşınmaz, kuzeybatı cephede yer alan zemin kat bina girişine göre ön ve sol tarafta konumludur. Kuzey ve batı yöne cephelidir. Taşınmaz mimari projesine göre 200 m² alandan oluşmaktadır. Gayrimenkul projesinde yapılan incelemeye göre, salon, 4 oda, antre-hol, mutfak, banyo, wc, duş ve 3 balkon alanından oluşmaktadır. 

 Bina girişi mimari projesinde ve mahallinde zemin kattan kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş holü, sahanlıklar ve merdiven basamakları mermer kaplamalıdır.

Not:  02.11.2011 tarih ve 012 sayılı İlk Yapı Ruhsatı Belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda HANİKAHARZEM Mahallesi'nde kayıtlıdır. İç özellikleri bilinmemektedir.
         

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.