0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe'de Cadde Üzeri 298 m2 Asma Katlı Dükkan

Bankadan 298m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18986
Metre Kare:
298m2
Ada:
275
Parsel:
48
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
06.01.2012
Bağımsız Bölüm:
36
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİ MAH. İPEKYOLU CD. İPEKYOLU APT NO: 172/G-F b.bölüm: 36 KIZILTEPE/MARDİN

Açıklama

Özellikler:  Mardin ili, Kızıltepe ilçesi, Yeni mahallesi, İpek Yolu Caddesi üzerinde konumlu 172 kapı nolu İpekyolu Apartmanı’da zemin katta konumlu 36 bağımsız bölüm nolu asma katlı dükkandır. Mevcutta otomobil bakım onarım dükkanı kullanılmaktadır. Projesine göre 89 m² Bodrum + 114 m² zemin + 95m² asma kat olmak üzere toplam brüt 298 m² alanlıdır.

Taşınmaz bulunduğu binanın ön kısmında konumlu olup 4,30 m ana artere cephelidir. Taşınmaz Kızıltepe merkezinde olup, ana arter olan İpekyolu Caddesi üzerinde konumludur. Çevresinde benzer özelliklere sahip zeminler ticari, normal katlar büro amaçlı kullanılan ayrık nizamlı yapılar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tamam olup, ulaşım imkanları kolaydır. Gayrimenkulün bulunduğu bölgede 7, 8 katlı binalar yer almakta olup, genel olarak orta ve üst düzey gelir grubunun ikamet ettiği bir yerdir. Gayrimenkulün yer aldığı bölgede ticari hareketliliğinin yoğun olduğu görülmüştür.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 06.01.2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.