COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mardin Kızıltepe Yeni Mahalle'de 60 m2 Ofis

Bankadan 60m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11957
Metre Kare 60m2
Ada 312
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 8
Bağımsız Bölüm 61
Bulunduğu Kat 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yeni Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:1 H. Şehmuz Oğulları Apartmanı Kat:7 D: 61 Kızıltepe/Mardin

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza sırasıyla, Şanlıurfa Caddesi, Hükümet Caddesi ve Sanat Sokak'ı takiben ulaşmak mümkündür.Taşınmaz 1 kapı no'lu binada konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle iş yeri-ofis yada mesken olarak kullanılan 8-9 katlı binalar yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin yapılaşması büyük oranda tamamlanmış vaziyettedir. Bölgede teknik altyapı ve belediye hizmetleri mevcuttur. 
Özellikler: Oda zeminleri seramik kaplı, duvarları saten boya, tavanların boyası dökülmüştür. Islak hacimlerin zeminleri seramik, duvarları fayans kaplı, tavanların boyası dökülmüştür. Mutfak tezgahı ve dolapları bulunmamaktadır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları panel kapıdır. Pencere doğramaları PVC'den mamul ve çift camlıdır. 
Taşınmazın konumlandığı bina, 583,41 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde betonarme karkas tarzda inşa edilmiş olup 2 bodrum, zemin, asma ve 7 normal kat olmak üzere toplam 11 katlıdır. Mimari projeye göre 2. bodrum katta; sığınak, 1. bodrum katta 16 adet dükkan, zemin katta; 33 adet asma katlı dükkan, diğer normal katların her birinde ise dokuzar adet büro olmak üzere binada toplam 112 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesindedir. Binanın dış cephesi dış cephe boyası, giriş kapıları demir doğrama, giriş merdiveni zemini ve kat hollerin duvarları 1,20 metreye kadar mermer, kaplama, duvarların kalan kısımları plastik boyalıdır. Bina girişi yerinde projesine uygun olarak zemin kat seviyesindedir. 
Not: 11.09.2007 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.